Patronat Atmospheirc Magazine: CRIONICS N.O.I.R. – Nation Of Illusive Resemblance

6.06.2011, za sprawą Icaros Records, ukazała się ostatnia, długo wyczekiwana płyta zespołu CRIONICS. Mowa o nagranej w nowym składzie EPce „N.O.I.R. – Nation Of Illusive Resemblance, na której gościnnie wystąpili Peter z VADER oraz Vogg z DECAPITATED.
Wydawnictwo jest gratką dla fanów grupy. Poza premierowymi utworami zawiera covery “Moskau” RAMMSTEIN i “Blashyrkh – Mighty Ravendark” IMMORTAL, a także pierwsze demo CRIONICS z 1998 roku, na którym znajduje się również cover EMPEROR “I Am The Black Wizards”.

“N.O.I.R.” miał już swoją premierę w krajach Europy Wschodniej pod koniec roku 2010 nakładem rosyjskiej wytwórni MSR Productions. Wersja polska posiada zupełnie inną okładkę. Wzbogacona została także o 12-stronicową książeczkę z tekstami i zdjęciami zespołu w rewelacyjnej oprawie graficznej.

 

Tracklista:

 

01 NarcotiQue

02 Scapegoat

03 Perdition

04 Blashyrkh (Mighty Ravendark) *Immortal

05 Moskau *Rammstein

06 Mystic Past

07 Pagan Strength

08 The Black Warriors

09 I Am The Black Wizards *Emperor

 

Tylko w ubiegłym roku CRIONICS zagrał 50 przedpremierowych koncertów na terenie całej Europy Środkowo-Wschodniej, w tym dwie trasy po Polsce wraz z ROTTING CHRIST, SADIST, LOST SOUL. Zespół pojawił się także na kilku letnich festiwalach w towarzystwie m.in. MAYHEM.

www.crionics.rockmetal.pl

www.icarosrecords.pl