Patronat Atmospheric Magazine: GMOCH Dark Dead Tomorrow

gmoch_dark.dead.tomorrowGMOCH to nowy zespół z Wrocławia, którego muzyka jest połączeniem sludge, post, progressive i death metalu. Debiutancka EPka „Dark Dead Tomorrow” ukazała się 4 sierpnia 2014 w formie digipacka. Pierwszy nakład płyty wydany został własny sumptem przez zespół (niemniej płyta nie powstałaby bez finansowego wsparcia Sludge Cat Prod.). W wersji digitalnej jest dostępna od 26 czerwca 2014.
Płyta została rejestrowana w składzie P – gitara, M- gitara\wokal, G – perkusja, D – bas, J- wokal. Sesja nagraniowa odbyła się pomiędzy marcem a czerwcem 2014 w studiu Soundscope/Hellsound(nagrywali tam między innymi LOST SOUL, ICON OF EVIL, GUANTANAMO PARTY PROGRAM) we Wrocławiu. Za gałkami stołu mikserskiego stanął Jarek Wysocki (ASS TO MOUTH), który zajął się też finalnym szlifem materiału i masteringiem.
Muzyka i aranż jest wynikiem wspólnych praca całego zespołu. Autorem tekstów do wszystkich utworów znajdujących się na EPce jest P.
Okładkę i projekt graficzny opakowania płyty stworzył znany grafik i scenograf teatralny – Ryszard Kaja (http://pl.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Kaja). Była to jego druga okładka w karierze i pierwsza dla kapeli metalowej. Ponadto Ryszard Kaja jest autorem nowe logo GMOCH.

http://gmoch.bandcamp.com

www.facebook.com/gmochband