Patronat Atmospheric Magazine: SAINC Pathogen

SAINC_Pathogen Zespół SAINC ma już w swoim dorobku kilka nagrań demo, ale w zasadzie „Pathogen” to jest drugie duże wydawnictwo, a pierwsze oficjalne. Album zawiera 9 utworów. Twórcą okładki jest Krzysztof Iwin znany z produkcji dla zespołu YATTERING. Premiera krążka miała miejsce w dniu 25.07.2009 na koncercie podczas Tattoo Konwent w Gdańsku. Na razie jest to anglojęzyczna wersja tego wydawnictwa, ale być może w przyszłości zespół nagra także jej polską wersję. Ponadto zespół nakręcił videoclip do utworu „Gene (From Dead) Ressurection”. Można go obejrzeć tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=OaGUr1yw_z8. Kolejnym przygotowywanym przez SAINC produktem reklamowym będzie płyta DVD z clipami oraz filmikami Śvierszcza.

Tematyka płyty „Pathogen” oparta jest na genetyce ludzkiej. Dzięki badaniom genetycznym udało się potwierdzić wymarcie całego gatunku w wyniku działania czynnika chorobotwórczego – superchoroby. Superchorobą może stać się każdy patogen (żywy czynnik zakazany), który po zaatakowaniu populacji szybko się rozprzestrzenia, uśmiercając jej osobników, w stosunkowo krótkim czasie doprowadzając do znacznego lub całkowitego zredukowania jej liczebności

Tracklista:

1. Nowy Stary Swiat
2. Geno Zmartwychwstanie
3. Wsciekle Modyfikacje
4. Odrodzony
5. Mutacje Bledna Replikacja
6. Ormus
7. Toksyczne Lekarstwo
8. Mhc Hla
9. HGP

sa.inc_news

Ponadto większość utworów z demówki została wykorzystana do filmików ze sportami ekstremalnymi itp. Wkrótce zostaną one zebrane na jednym DVD. Wydawnictwo to stanowić będzie podsumowanie dorobku w zakresie clipów [na zdjęciu kadr z teledysku do utworu „Gene (From Dead) Ressurection”] filmów Śvierszcza w oparciu o muzykę z pierwszego materiału S.A. INC. Wstępnie będzie to około 30 filmów wydanych w formacie płyty DVD.