Patronat organizacyjny – nowy dział promocji na stronie

UWAGA! Rozkręcamy nową inicjatywę, dzięki której słuchacze będą mieli możliwość uzyskiwania informacji z pierwszej ręki o nadchodzących wydarzeniach (np. w ich okolicy), zespoły będą mogły szybko i wygodnie weryfikować czy dany organizator jest wart uwagi i czy zapewnia odpowiednie warunki dla rozwoju i nareszcie… organizatorzy oraz niewielkie agencje muzyczne będą miały łatwy dostęp do bazy słuchaczy, zespołów i SKUTECZNEGO MARKETINGU wykraczającego poza dotychczasowe ramy terytorialne.

Każdy w takim układzie wygrywa, a szczególnie uprzywilejowani są tu naturalnie wszelakiej maści organizatorzy, którzy obecnie skazani są na nieskuteczne działania promocyjne w mikroskali danego regionu, a czasem nawet jedynie miasta, w którym ma się odbyć koncert. Innym aspektem bycia organizatorem jest przeprowadzanie żmudnych poszukiwań zespołów mogących zapewnić odpowiedni poziom widowiska. A reklama kosztuje i nie zawsze się zwraca, często trzeba przełknąć widok pustej sali. Ryzyko bywa ogromne, sami widzieliśmy upadek wielu obiecujących „eventmajstrów”. Choćby w tym roku upadła idea festiwalu Dark Fest, z którego organizacji stopniowo zaczęło wycofywać się coraz więcej współpracowników. Powodów było wiele, w tym nierentowność i brak odpowiedniej promocji.

Warto sobie pomagać, dlatego zakładamy nowy dział na naszej stronie – PATRONATY to miejsce na opis przedsiębiorstw/osób zajmujących się organizacją koncertów metalowych (i nie tylko). Chcemy, żeby było to miejsce gdzie każdy będzie mógł zapoznać się z daną agencją – z jej portfolio, możliwościami i gatunkiem w jakiej się specjalizuje. Ale nie tylko, dzięki tej zakładce każdy będzie mógł zdobyć niezbędne informacje o organizatorze, zweryfikować swoje podejrzenia i ewentualnie podjąć decyzje o kontakcie.

 

Organizatorze – chcesz dołączyć do partnerów ATMOSPHERIC MAGAZINE?
Oferujemy stałą reklamę wszystkich ciekawych koncertów w Social Media, pomoc organizacyjną, miejsce na naszej stronie, dzięki któremu nie będziesz anonimowy. I najważniejsze… możliwość wzięcia udziału w unikalnej inicjatywie. 

Zapraszamy do kontaktu na:

vexev@atmospheric.pl

Wierzymy, że należy dbać o podziemie, bo to na nim wyrasta muzyka.