Pierwszy teledysk z nadchodzącej płyty DEVILISH IMPRESSIONS

DEVILISH IMPRESSIONS udostępnił pierwszy teledysk, do tytułowego utworu „The I” z nadchodzącego, czwartego w historii studyjnego albumu!

Po udostępnieniu kilku teaserów nowego materiału, nadszedł czas na oficjalny klip. Za stronę techniczną i realizacyjną teledysku odpowiada Robert Zembrzycki (znany ze współpracy m.in. z CORRUPTION, a od tego roku z ACID DRINKERS).

Po wydanym przez Lifeforce Records w 2012 roku trzecim studyjnym albumie pt. „Simulacra”, grupa ponownie połączyła siły z niemiecką firmą celem wydania nowej płyty zatytułowanej „The I”, której premiera przewidziana jest na 22 września br.

Poniżej więcej informacji o nowej płycie muzyków z Opola oraz okładka:
„Tytuł albumu to nie tylko fonetyczny akronim nazwy zespołu (The I = DI) ale, przede wszystkim, bezpośrednie odzwierciedlenie manifestu, którego sztandary grupa niesie ze sobą od początku swego istnienia – manifestu gloryfikującego pojęcie wolności wyboru i niczym nieograniczonej woli. To memoriał głoszący wyższość jednostki ponad jakimikolwiek czynnikami zewnętrznymi narzucanymi nam przez innych, ze szczególnym wskazaniem na religię z jej dogmatami i ‘jedynie słusznymi’ wzorcami. „The I” to niepokorny manifest skierowany przeciwko wszystkim stojącym w opozycji względem tego, co pomaga nam w nieustannym doskonaleniu samych siebie.”