ROTENGEIST, BRAINWASHED, WE ARE DEAD – 19.01.2014

thrash_attack_lublin

Lubelska Kuźnia Thrashu „Okop” przedstawia:
Trzecia odsłona cyklicznej imprezy pod szyldem „THRASH ATTACK”

MIEJSCE: DWA PIĘTRA, Okopowa 5
START: 19.00
WJAZD: 8zł

Tym razem thrash-metalowym łomotem uraczą nas nastepujące załogi:

ROTENGEIST – formacja z Przemyśla grająca dojrzały i brutalny thrash/death. Chłopaki mają w swoim dorobku album „Fear is the Key” z 2009r. a swój drugi miażdzący album „Start To Exterminate” premiere będzie miał…15 stycznia! Tak więc będziecie mieli okazje zakupić świeżutki album i sprawdzić w jakiej formie są chłopaki z Rotengeist – o ile nie zmiażdżą was wcześniej swoim bezlitosnym thrash/death’owym napierdalaniem!
www.facebook.com/rotengeist
www.youtube.com/watch?v=A_y4Uo3ATAY

BRAINWASHED – kieleckie scyzoryki prują thrash-metal już 10 lat i oprócz materialu „Brain Demage” wydanego w formie splitu z Vedonist mają na koncie album z 2011 roku pt.”Wrecked”. Szybki, energiczny, klasyczny thrash dla fanów wczesnych wydawnictw takich kapel jak Testament, Pantera, Megadeath, Metallica czy Judas Priest! Chłopaki postarają sie wycisnąć z was ostatnie poty pod sceną więc szykujcie kondyche!
www.facebook.com/BrainWashedOfficial
www.youtube.com/watch?v=GzzyveczPzo

WE ARE DEAD – trupy wstają z martwych! Lubelska formacja stoner-metalowa powraca po przetasowaniach w składzie i paru latach nieobecności by znowu szerzyć zgniliznę i trupi jad wśród metalowej braci. Solidna dawka grzmotów inspirowanych Black Cobra, Entombed i czym sie tylko da byle by brzmiało jak martwe!
https://www.facebook.com/pages/WE-ARE-DEAD/197489807104135?fref=ts
http://www.youtube.com/watch?v=UBNi1fAVxzw