SHADOWSCAPES, HELLHAVEN, FAITHESSENCE, DOLINA CIENI – 25.03.17 / Kraków

Zapraszamy was na kolejny hiper-undergroundowy koncert w krakowskim pubie Boss Garage, gdzie będziecie mogli zakosztować nieco awangardy w nowoczesnym wydaniu!

Dla spragnionych klasyki mamy SHADOWSCAPES, które gra szeroko pojęty metal symfoniczny z elementami muzyki filmowej, wspomnianą awangardę zapewni wam natomiast pochodzące z Włoch FAITHESSENCE. Nieco wytchnienia i odprężenia wniesie art-rockowy projekt HELLHAVEN, a na deser zespół którego czytelnikom Atmospheric Magazine chyba przedstawiać nie trzeba – szykująca się do wydania nowej płyty, melodyjna i zarazem doom’owa DOLINA CIENI, która ostatecznie wskoczyła do składu zamiast także opisywanego u nas KILLSORROW.

Informacje organizatora o wydarzeniu:

HELLHAVEN
HellHaven to zespół, który powstał w 2008 roku w podkrakowskich Myślenicach. Muzyka grupy, ewoluując na przestrzeni czasu, przybrała w chwili obecnej formę, którą można określić jako art rock z elementami rocka progresywnego oraz nutką melodyjnego metalu. Styl HellHaven charakteryzuje się przede wszystkim wszechobecnymi melodiami, współgrającymi z ekspresyjnym wokalem, na tle gęstych tekstur dźwiękowych. Po samodzielnym wydaniu debiutanckiej płyty „Art for Art’s Sake”, podpisaniu kontraktu z niemiecką wytwórnią Legacy-Records oraz wydaniu albumu długogrającego „Beyond The Frontier”, aktywność grupy koncentruje się na działalności koncertowej i pracy nad nowymi kompozycjami i promocji własnej sztuki. Głównym celem zespołu jest oddanie w ręce słuchaczy muzyki, którą formacja tworzy z ogromnej pasji i chęci stworzenia czegoś niebanalnego a zarazem intrygującego.

Gatunek: art rock / rock progresywny.

Członkowie:
Sebastian Najder – Wokal;
Jakub Węgrzyn – Gitara, syntezatory;
Hubert Kalinowski – Gitara;
Marcin Jaśkowiec – Bas;
Paweł Czartoryski – Perkusja.

Miasto rodzinne:
Myślenice/Kraków

SHADOWSCAPES
Sześcioro muzycznych wariatów których połączyła wspólna pasja. Od sierpnia 2015 losy zespołu to pasmo wielkich zmian i walki o marzenia. W maju 2016 losy zespołu nieco się unormowały a sam zespół ruszył na podbój publiczności. W swoich brzmieniach łączą agresję gitar i rockowych wokali z delikatnością muzyki symfonicznej i pięknem klawiszy. Swymi utworami opisują codzienność w niecodzienny sposób i opowiadają te mniej i bardziej znane legendy. Swój dorobek prezentują na licznych koncertach, głównie w Krakowie, Kalwarii Zebrzydowskiej, Gliwicach, Dąbrowie Górniczej Sosnowcu i oczywiście rodzimych Wadowicach.

Gatunek: metal symfoniczny / gothic metal / muzyka filmowa.

Członkowie:
* Natalia Maciejczyk – wokal;
* Michał Zabierowski – gitara solowa;
* Rafał „Albin” Łęczyński – gitara rytmiczna, wokal;
* Artur „Lisek” Groń – klawisze;
* Agnieszka „Infern” Świętek – gitara basowa;
* Paweł „Jerzu” Klimala – elementy symfoniczne.

FAITHESSENCE
Faithessence graja avant-garde metal jego członkowie to:
Wocal, Gitara, Syntezator: Barry;
Gitara druga : Fede;
Bass: Mr. Ada;
Perkusista: Umbз;
Zespół pochodzi z włoskiego miasta Novara.

DOLINA CIENI
https://youtu.be/CzNiRgQOt0E

Uzupełniamy informację organizatora o DOLINIE CIENI, o której przeczytacie tu:
http://atmospheric.pl/zapowiedz-nowej-plyty-doliny-cieni/

 

SHADOWSCAPES + HELLHAVEN + FAITHESSENCE + DOLINA CIENI

Kiedy: 25.03.17;

Gdzie: Boss Garage Pub (Piłsudskiego 27, Kraków);

Otwarcie bramek: 17:00;

Bilety:  10 PLN – bilet normalny, 8 PLN za okazaniem legitymacji studenckiej;

Line-up:
1. Faithessence (ITA)
2. Shadowscapes (PL)
3. Dolina Cieni (PL)
4. HellHaven (PL)

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą koncertową EVENEMENT BOOKING, które jest organizatorem tego wydarzenia. Więcej informacji znajdziecie TU.

Wspierajmy podziemie, bo na nim wyrasta muzyka.