STRUGGLE AGAINST, ALPHA ZERO, EXCELSIOR, ARDENT SKY – 18.03.17 / Warszawa

Kontynuujemy naszą misję wspierania wszelakiej aktywności w podziemiu! Ostatnio wywędrowaliśmy z południa, przez centrum Polski by przenieść się aż na północ do Olsztyna i z powrotem! Tym razem mamy dla was nieco Olsztyna w Warszawie, ale tylko nieco. 

Już 18 marca w warszawskim klubie VooDoo wystąpią 4 perspektywiczne kapele, których różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie! Na start dostaniecie najweselszą kapelę z Warszawy, czyli EXCELSIOR, który sam o sobie twierdzi, że gra „disco fuckin’ metal” choć my bardziej stawiamy po prostu na heavy metal. Warto na nich wpaść także dlatego, że zaprezentują nowego wokalistę! Następnie wystąpi olsztyńskie STRUGGLE AGAINST, w skład którego wchodzą (wizualnie) najsmutniejsi panowie, naturalnie grający black/death metal. Tak dla równowagi.

Idąc zgodnie z ilością like’ów na Facebook’u, kolejnym zespołem będzie djent’owy/groove metalowy ARDENT SKY, który na pewno uraczy was sporą dawką progresywności i świeżych pomysłów.

Ostatni wystąpi ALPHA ZERO, które również jest nieco death, ale zdecydowanie bardziej industrial. Zespół szczególnie polecany fanom FEAR FACTORY czy SCAR SYMMETRY. No i piwoszom, bo organizują konkursy piwne!

Atmospheric Magazine oficjalnie przejmuję patronat nad wydarzeniem i zachęca do aktywnego uczestnictwa w tej energetycznej imprezie!

EXCELSIOR, STRUGGLE AGAINST, ARDENT SKY, ALPHA ZERO

Kiedy: 18.03.17;

Gdzie: VooDoo Club (al. Prymasa Tysiąclecia 48A);

Otwarcie bramek: 19:00;

Wejście: 10 zł (na bramkach).

Organizatorem wydarzenia jest zespół Alpha Zero, co uważamy za chwalebne i godne naśladowania!