TERRORDOME, STRAIGHT HATE, WOSTOK – 09.12.17 / Lublin

Ufamy na tyle przedstawicielom lubelskiej sceny undegroundowej, że bez większych oporów możemy przytoczyć krótki opis tej świątecznej imprezy, więc uwaga: „Zapraszamy na wieczór taneczny z muzyką młodzieżową na żywo!”.

Nie mamy podstaw by w to nie wierzyć, więc zapraszamy już 9 grudnia do klubu Just Crafted w Lublinie na młodzieżowy spektakl kilku cięższych kapelek: TERRORDOME, STRAIGHT HATE oraz WOSTOK. Impreza ma być w klimatach thrash’u oraz death metalu, ale możecie spodziewać się także świątecznej atmosfery, a może nawet choinki? O kapelach więcej przeczytacie niżej, a my świątecznie i cieplutko zapraszamy!

.

TERRORDOME / STRAIGHT HATE / WOSTOK

Kiedy: 9 grudnia 2017 (sobota);
Gdzie: klub Just Crafted (ul. Cicha 2, Lublin);
Wejście: 19:00;
Bilety: 15 PLN (na bramkach w dniu koncertu).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/159265124814732/

 

Poniżej kilka słów od ojca prowadzącego o zespołach:
TERRORDOME – po objeździe prawie całego świata, po długiej przerwie w końcu odwiedzają Lublin. Grają superszybki thrash z crossoverowym duchem. Na koncie sporo wydawnictw, w tym aktualny drugi pełniak „Machette Justice”. Ostatnio zespół nakręcił teledysk do hitu „Welcome To The Bangbus”, na który to teledysk nie wszystkim widzom wystarcza poczucia humoru ;) Terrordome dzielili scenę z Suicidal Tendencies, D.R.I, Sepulturą czy Whiplash. Jakieś pytania jeszcze?

https://www.facebook.com/terrordomeband/

 

STRAIGHT HATE – grindcore’owe tornado z naleciałościami death metal. Istniejący od 2008 roku Straight Hate ma na swoim koncie serię koncertów, dwa splity oraz debiutancki album „Every Scum Is A Straight Arrow”, wydany w ubiegłym roku nakładem Deformeathing Production. W chwili obecnej zespół pracuje nad nowym materiałem.

https://www.facebook.com/sthtpl/
https://straighthatepl.bandcamp.com/

WOSTOK – kapela z Lublina grająca crossover thrash/hc. Chłopaki szykują się do wydania nowej EPki, próbki ich twórczości możecie posłuchać poniżej.

https://www.facebook.com/wostok.lublin/