TESTER GIER, WOSTOK, HIGHLOW – 05.01.18 / Lublin

TESTER GIER na początku stycznia rusza z mini-trasą koncertową w ramach promocji ich najnowszej płyty pt. „Nie Jesteśmy Muzykami”!

Na trasie „Nie Jesteśmy Muzykami Tour” gościnnie pojawią się dwie dodatkowe kapele – w Lublinie będą to nienawistnicy z WOSTOK (thrash/hardcore) oraz hołdująca NWBHM kapela HIGHLOW.

.

Trasa rozpocznie się koncertem w Rybniku (w dniu 30.12.17) połączonym z premierą płyty, skończy natomiast w czerwcu 2018 w Krakowie. Pełną rozpiskę koncertów znajdziecie poniżej opisu kapel.

TESTER GIER / WOSTOK / HIGHLOW

Kiedy: 05 stycznia 2018 (piątek);
Gdzie: Just Crafted (ul. Cicha 2, Lublin);
Wejście: 19:00;
Bilety: 15 PLN (w przedsprzedaży TU) / 20 PLN (w dniu koncertu na bramkach).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/134869467245852/

 

Opis kapel:
TESTER GIER – szybkie, thrashowe numery z domieszką hardcore’a i punk’a, chórkami i polskimi prześmiewczymi tekstami. To się nie może nie podobać. Zespół nieprzypadkowo dzielił scenę z kapelami takimi jak SUICIDAL TENDENCIES czy D.R.I. Po bardzo udanym gigu, który zagrali w Lublinie wiosną 2017, wracają teraz z nową płytą!
Profil FB: https://www.facebook.com/xtestergierx/;
Przedsprzedaż płyty (premiera 30.12.17): http://www.testermerch.8merch.com/.

HIGHLOW – czerpią inspiracje z najlepszych źródeł – Nowej Fali Brytyjskiego Heavy Metalu, niemieckiej sceny powermetalowej rodem z lat ’80, dodając do tego pierwiastek thrashu wprost z jego kolebki – San Francisco.
https://www.facebook.com/highlowofficial/
https://www.youtube.com/user/highlowofficial

WOSTOK –  thrashowe riffy plus wściekły hardcorowy wokal, czyli pełen gniewu i nienawiści łomot pierwszej klasy. Tym razem zaprezentują m.in. materiał z nowej EP-ki, która wyjdzie właśnie w dniu gigu.
https://www.facebook.com/wostok.lublin/
https://www.youtube.com/channel/UCkIGCcUwr2m-24L3pYZeOtA