TESTER GIER, WOSTOK, LAMENT – 06.01.18 / Tarnów

TESTER GIER na początku stycznia rusza z mini-trasą koncertową w ramach promocji ich najnowszej płyty pt. „Nie Jesteśmy Muzykami”!

Na trasie „Nie Jesteśmy Muzykami Tour” gościnnie pojawią się dwie dodatkowe kapele – w Tarnowie będą to nienawistnicy z WOSTOK (thrash/hardcore) oraz funeral doom/blackowa kapela LAMENT.

.

Trasa rozpocznie się koncertem w Rybniku (w dniu 30.12.17) połączonym z premierą płyty, skończy natomiast w czerwcu 2018 w Krakowie. Pełną rozpiskę koncertów znajdziecie poniżej opisu kapel.

TESTER GIER / WOSTOK / LAMENT

Kiedy: 06 stycznia 2018 (sobota);
Gdzie: Przepraszam (ul. Rynek 10, Tarnów);
Wejście: 19:00;
Bilety: 15 PLN (w przedsprzedaży TU) / 20 PLN (w dniu koncertu na bramkach).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1761210314171995/

 

Opis kapel:
TESTER GIER – szybkie, thrashowe numery z domieszką hardcore’a i punk’a, chórkami i polskimi prześmiewczymi tekstami. To się nie może nie podobać. Zespół nieprzypadkowo dzielił scenę z kapelami takimi jak SUICIDAL TENDENCIES czy D.R.I. Po bardzo udanym gigu, który zagrali w Lublinie wiosną 2017, wracają teraz z nową płytą!
Profil FB: https://www.facebook.com/xtestergierx/;
Przedsprzedaż płyty (premiera 30.12.17): http://www.testermerch.8merch.com/.

LAMENT – muzyka zespołu charakteryzuje się riffami przepełnionymi trzaskającym chłodem polskiej zimy, niepowtarzalną atmosferą i złowrogimi wokalami. Zespół na koncie ma album pt. „Suicide Eve”, osadzony w żałobnym tonie funeral doomu. Aktualnie zespół tworzy materiał na nową płytę – na koncercie usłyszycie część nowych utworów.
https://www.facebook.com/lamentmetallum/
https://www.youtube.com/channel/UCSbVawTBbbBULq_qxRfAv4w

WOSTOK –  thrashowe riffy plus wściekły hardcorowy wokal, czyli pełen gniewu i nienawiści łomot pierwszej klasy. Tym razem zaprezentują m.in. materiał z nowej EP-ki, która wyjdzie właśnie w dniu gigu.
https://www.facebook.com/wostok.lublin/
https://www.youtube.com/channel/UCkIGCcUwr2m-24L3pYZeOtA