Thrash Attack Lublin #25: HYPNOS, DIRA MORTIS, R.O.D, DEATHREAT – 14.10.17 / Lublin

14 październik to dzień, w którym Lublin będzie świadkiem 25-tej edycji metalowej jatki znanej szerzej jako Thrash Attack, czyli wydarzenia które od początku swego istnienia zrzesza najlepsze kapele z polskiego podziemia i miłośników dobrej zabawy! 

25-ta edycja będzie wyjątkowa, ponieważ wystąpią na niej zespoły, które są/będą w trakcie tras koncertowych po Polsce i zagranicy, a w tym: HYPNOS, czyli czescy tytani death metalu. DIRA MORTIS, promujący najnowsze, niszczycielskie wydawnictwo zatytułowane „Psalms of Morbid Existence”. R.O.D. czyli zawsze wku*wieni thrashowi wymiatacze oraz zdobywające coraz większe uznanie DEATHREAT!

Poniżej prezentujemy plakat oraz próbkę twórczości Czechów z HYPNOS, która na pewno zachęci was do przybycia. Zapraszamy!

Więcej o tych przemiłych kapelach:
HYPNOS – death metal (Czechy) – lider sceny death metalowej naszych południowych sąsiadów, grali ze wszystkimi wielkimi tego świata, sami tworząc legendę jako że część z nich grała w KRABATHOR w czasach gdy death metal był w powijakach. Czy spodoba im się w naszej ciasnej i wilgotnej norze?
Danie główne!
https://www.facebook.com/HypnosCZ/;

DIRA MORTIS – death metal (Gorlice/Lublin) – prawie 20 lat w death metalowym podziemiu, old-school i zgnilizna dla fanów śmierci, a dla fanów życia – Vizun i Mścicho. Masaż twarzy gwarantowany i tyle w temacie!
https://www.facebook.com/diramortis/;
https://www.youtube.com/watch?v=2ysYaRLJrdI.

R.O.D – thrash/death (Lublin) – pierwsza sztuka po zmianie wokalisty, nowy materiał, nowy kierunek, większe wkurwienie. Przyjdźcie, zobaczcie, hejtujcie.
https://www.facebook.com/razorofdeath/;

DEATHREAT – swedish death metal (Kraków) – debiut znikąd, skład tajemniczy niczym szpieg z krainy deszczowców, ale i tak każdy wie kto macza w tym palce i kiełbachę więc polecamy w ciemno. Szybkość ciężar i agresja kopiąca w ryj na dzień dobry.
https://www.facebook.com/DeathreatPL/;
https://deformeathing.bandcamp.com/album/zero-trust-dp-025cd.

Thrash Attack Lublin #25: HYPNOS + DIRA MORTIS + R.O.D + DEATHREAT

Kiedy: 14 października 2017 (sobota);
Gdzie: Just Crafted (ul. Cicha 2, Lublin);
Wejście: 19:00;
Bilety: 15 PLN (na bramkach).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/606437432813736/

 

.