Thrash Attack Lublin #26: FANTHRASH, DESPIZER, M 111 – 16.12.17 / Lublin

To już 26 edycja ataku thrashu w Lublinie, tym razem w specjalnym bożonarodzeniowym wydaniu „Śledzik Edyszyn”!

Opis wydarzenia jest tak dobry, że postanowiliśmy przytoczyć go w całości, od siebie dodamy że za kolędy tym razem będą odpowiadały trzy sympatyczne kapele: FANTHRASH, DESPIZER oraz M 111!

Staropolskim zwyczajem w kozim grodzie jak co roku pod koniec roku, metalowa brać spotyka się w zacnym przepoconym gronie by przy akompaniamencie przesterowanych trytonów spożyć trzynastą potrawę wigilijną w postaci śledzia i vódeczki.

Kultywując tę tradycję pragniemy zaprosić Was na naszą małą biesiade spod szyldu Thrash Attack, która odbędzie się 16 dnia grudnia anno satani 2017 roku, w pubie Just Crafted przy ul. Cichej 2, gdzie każdy gość na dzień dobry zostanie przywitany lufą vódy i śledzikiem na zagryche za friko.

Thrash Attack Lublin #26: FANTHRASH / DESPIZER / M 111

Kiedy: 16 grudnia 2017 (sobota);
Gdzie: Just Crafted (ul. Cicha 2, Lublin);
Wejście: 19:00;
Bilety: 10 PLN (na bramkach).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/142750796482933/

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom spragnionej taniego piwa gawiedzi, specjalnie na traszatak wynegocjowaliśmy cene lanej Perełki na 5 zł – by żyło się lepiej!

A wrażenia audio na Thrash Attack Lublin #26 zapewnią Wam:
FANTHRASH – progressive thrash/death (Lublin):
Poczatki tej kapeli siegają czasów gdy część z nas robiła jeszcze w pieluchy a inna część na księdza mówiła zorro, i jak ustaliliśmy z ich basistą mógłby on chodzić z Gołotą do jednej klasy.
Doceniani na zachodzie, grali na jednych scenach z wielkimi tuzami metalu. Łoją techniczną nute na wysokim poziomie a na thrashowym śledziku uderzą z nowiutkim materiałem z nadchodzącej płyty!
https://www.facebook.com/fanthrash/


DESPIZER – d-beat/crust/grind (Pabianice):
Żyjąc w okolicach Łodzi ciężko nie zostać degeneratem a w najlepszym wypadku socjopatą. Tak też jest w przypadku chłopakow z Despizer. Wściekłość, brud i punkowe wkurwienie to pierwsze co ciśnie sie do głowy. Nie ma co się rozpisywać, only nakurw!
https://www.facebook.com/despizer/
https://despizer.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=OjdRncR95rs

M 111 – thrash/deathcore (Zamość):
Watażkowie z Zamościa prezentują mieszanke gatunków szlachetnych takich jak thrash death i metalcore. Texty dobre – bo polskie  mieszanka Kata i Fronside \m/), i do tego o diable i złu więc zapraszamy do tańca i lektury!
https://www.facebook.com/M111-175790269463986/
https://www.youtube.com/watch?v=GV-m_pfbU4w