UERBEROS z płytą „Tormented By Faith”

Chłopaki z UERBEROS, wydając swój debiutancki krążek pt. „Tormented By Faith” już na starcie zdeklasowali konkurencje wręcz genialną okładką (pewnie niektórzy „znawcy” będą twierdzili, że w Tanzanii w 1984 roku ktoś miał lepszą, jak to zwykle bywa z takimi osobami), która dla nas od początku procesu projektowego była mistrzostwem. Dlatego z największą dumą i satysfakcją dzielimy się faktem, iż logotyp Atmospheric Magazine znajduje się na wewnętrznej stronie boxa tego albumu!

Muzycznie UERBEROS to nieskażony żadnymi domieszkami death metal, charakteryzujący się bezlitosną pracą perkusji (zwaną też napier*alaniem z karabinu) oraz technicznymi riffami, które nie tylko wyrzucą cię z laczków, ale też podłożą ci ogień pod chałupą! Pomimo tego, że „Tormented By Faith” to dzieło debiutantów (choć nie do końca, bo wcześniej panowie grali w zespole INSET), to materiał ten wydaje się być dojrzały, w wielu momentach przypominający starszy materiał DEICIDE – tak i pod względem intensywności gitar jak i wokalu. Po prostu 10 kawałków solidnego łojenia z Żor!

Zapraszamy zatem do konsumpcji tego materiału, smacznego nie tylko pod względem muzycznym, ale również wizualnym! Tylko nie poparzcie sobie języka! 

UERBEROS tworzą:
Darek „Kaczor” Kaczorowski (bass);
Kamil Ścibik (perkusja);
Bartek Kaczorowski (gitary);
Bartłomiej Kaniewski (wokale).

Tracklista:
1.) Intro 01:30
2.) …And Finally, I Will Come 03:38
3.) Destroy The Enemy 04:58
4.) Tormented By Faith 03:47
5.) To Be Seen And Heard 04:12
6.) Black Emissary 04:38
7.) My Lord, My Father 03:55
8.) No Redemption 03:40
9.) Live And Die Like A Human 04:11
10.) Respect For Death 03:57

Więcej o zespole możecie poczytać tu:
https://uerberos.bandcamp.com
https://www.facebook.com/uerberosband/

Niedługo u nas recenzja i dalsza promocja zespołu, a na razie załączamy próbkę umiejętności UERBEROS i wymiatające wydanie!