Ulverbite Designs (Słowenia) — grafika, bannery, loga, nadruki na koszulki


ULVERBITE DESIGNS (Słowenia)

grafika, bannery, loga, nadruki na koszulki (projekt i wykonanie)

Kontakt:
Andrej Talajić
Askerceva 3b
3325 Sostanj
Slovenija
gg 3236603

Ulverbite Designs to jednoosobowy w pełni profesjonalny projekt powołany do życia w styczniu 2008, jednakże staż stojącego za nim człowieka w tej branży sięga roku 2000. Wówczas powstawały głównie unikatowe koszulki wykonane na indywidualne zamówienie kapel z podziemnej sceny metalowej w Słowenii.
W tamtym okresie jednym z większych projektów Andreja była współpraca ze słoweńskim zespołem death metalowym SUPREMACY (wcześniej znanym jako ARISE), dla którego wykonał logo oraz koszulki. Potem były kolejne projekty dla kapel takich jak grająca black metal PENITENZIAGITE czy grand/core’owa SEPTIC SCUM. Przedsięwzięciem, które popchnęło Andreja do stworzenia Ulverbite Designs, była współpraca w 2007 roku z obiecującym słoweńskim zespołem new age metalowym LASTDAYHERE, dla którego zaprojektował i wykonał limitowaną serię koszulek oraz ruchomy banner promujący debiutancki album grupy. Od tamtego czasu na poważnie zaczął zajmować się tworzeniem grafiki i animacji we flashu, stale pracując nad poszerzaniem swoich umiejętności.
Od momentu uruchomienia profilu Ulverbite Designs na portalu MySpace w dniu 31 stycznia 2008, zainteresowanie pracami Andreja w środowisku metalowym wciąż rośnie. W ciągu pierwszego miesiąca odnotowano 1500 wejść i 500 dodanych „przyjaciół”, jednak – co jest najważniejsze – w ślad za tym posypały się oferty współpracy z zespołami: brytyjski GORTHORN (industrial/experimental/ambient), którego ruchome bannery to dzieło Andreja, jak też koszulki dla ich rodaków z folk/blackowego NORTHERN OAK oraz dla słoweńskiej death metalowej kapeli MORDENOM. Oprócz tego, Darklight Review ma nowe logo i grafikę, która nosi morkę Ulverbite Design, a rumuńska kapela grająca pagan metal ASHAENA używa bannerów zrobionych przez Andreja. Poza tym wykonał on wszystkie projekty graficzne obiecującej, niemiecko-amerykańskiej ekipy INTERSTELLAR GENOCIDE grającej symphonic black metal, które można obejrzeć na profilu MySpace zespołu.
Jeśli Wasz zespół potrzebuje profesjonalnej grafiki, która odpowiada muzyce, jaką tworzycie, albo koszulek, nie wahajcie się skontaktować z Ulverbite Designs. Andrej jest otwarty na oferty współpracy!
Przykładowe prace:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Osiągnięcia:

t-shirt dla NORTHERN OAK (folk black metal, Wielka Brytania)
bannery dla GORTHORN (industrial/experimental, Wielka Brytania)
logo, grafiki, bannery dla INTERSTELLAR GENOCIDE (black metal, Niemcy/USA),
t-shirt dla SEPTIC SCUM (grindcore, Słowenia)
t-shirt i banner dla LASTDAYHERE (new age metal, Słowenia)
t-shirt dla PENITENZIAGITE (black metal, Słowenia)
logo + t-shirt dla ARISE / SUPREMACY (death metal, Słowenia)

 

Atmospheric Magazine serdecznie zaprasza do współpracy z Ulverbite Designs!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.