VADER jako support na trasie TESTAMENT i ANNIHILATOR

2018 rok zapowiada się wyjątkowo pracowicie dla weteranów z ekipy VADER. Na początku stycznia death metalowcy wybierają się wraz z KREATOR oraz DAGOBA na międzynarodową trasę koncertową po Francji, Szwajcarii, Grecji oraz wielu innych krajach, by w marcu dołączyć do tour’u dwóch prawdziwych legend thrash metalu!

„Brotherhood of the Snake” to trasa promująca najnowsze dzieło TESTAMENT (pod tym samym tytułem). Amerykańskim legendom będzie towarzyszyć nie mniej znana horda ANNIHILATOR z Kanady, która także rozpocznie promocje swojego krążka zatytułowanego „For the Demented” (premiera zaplanowana na 3 listopada 2017) oraz nasz rodzimy VADER!

Trasa obecnie podzielona jest na dwie części – Scandinavian Campaign Tour 2018 obejmujące naturalnie Szwecję, Norwegię czy Finlandię oraz UK & Ireland Tour 2018. Pierwsza część trasy rozpocznie i zakończy się w marcu, obejmując koncerty w Göteborgu, Oslo, Örebro, Sztokholmie, Helsinkach oraz Tampere. Natomiast druga część trasy rozpocznie się trzema koncertami w marcu, a skończy w kwietniu – możecie oczekiwać inwazji w Bristolu, Manchesterze, Birmingham, Dublinie, Glasgow oraz Londynie! 

Po więcej informacji zapraszamy na profile zespołów: VADER, TESTAMENT, ANNIHILATOR. Poniżej prezentujemy plakaty obu części trasy.