Wielkanoc z NIGHT OF TERROR!

33 okrągła edycja Nocy Terroru odbędzie się w jedynie słusznym terminie, tj. 15 kwietnia, w sobotę zwaną wielką, w jedynie słusznym miejscu, tj. katowickiej Korbie. Jadłospis również odświętny – na tapetę bierzemy smaki lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Jako danie główne, nowy specjał szkoły poznańskiej czyli UR. Zespół muzyków z BLOODTHIRST i BLOODSTAINED swoim debiutanckim materiałem „Hail Death”, wydanym końcem 2016 roku przez Arachnophobia Records kupił dusze większości zwolenników tradycyjnego speed, black i thrash metalu.

Harmonijnie przekute w pierwszorzędny napierdol, doprawione krwią i diabłem, kanoniczne riffy rodem z minionych dekad, sprawiają, że ten świeży jeszcze zespół może niemało zwojować na naszej scenie. Warto zatem już teraz, na żywca przetestować ich możliwości. Nas na pewno nie zabraknie!

Linki:
https://www.facebook.com/urhorde
https://urhorde.bandcamp.com/releases

Tuż przed UR, swój mięsisty thrash z debiutu wydanego dla włoskiej Punishment 18 Records zaserwuje dobrze znany Śląskiej publice RAGING DEATH z Żor. Z takim thrashem warto pomachać banią.

Linki:
https://www.facebook.com/RagingDeathPL
https://ragingdeathofficial.bandcamp.com/

Występ RAGING DEATH poprzedzi seria black/thrashowych sznapsów z demówek GALLOWER – „Witch Hunt Is On” oraz „Through the Gallows”. Zespół, który powoli wyrasta na kolejnego znaczącego gracza krajowej sceny metalowej pokazał już nie raz, że ich koncerty to żywiołowa jatka bez litości i ocierania potu z czoła. Warto zasmakować.

Link:
https://www.facebook.com/Gallowerofficial

Koncert otworzy SATANIC FORCE z Częstochowy – czterech młodych maniaków old schoolowego grania na modłę VENOM, GEHENNAH i MOTORHEAD.

Link:
https://www.facebook.com/satanicforcepl/

NIGHT OF TERROR 33

Gdzie: Pub KORBA (ul. Złota 1, Katowice);
Kiedy: 15 kwietnia 2017 (sobota);
Otwarcie bramek: 19:30; 
Bilety: 15 zł (na bramkach).

Wydarzenie na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/231205020689131/