Wielki Świątek: ASTAROT, REWIZJA, SPOŻYWCZY, AWARIA – 30.03.18 / Lubin

Wielki Świątek to koncert charytatywny w Lubinie, z którego cały dochód zostanie przekazany Fundacji „Światło” odpowiedzialnej za rehabilitację muzyka – Pawła Świątkiewicza, szerzej znanego jako Pimpas.

30 marca na scenie klubu Ave Cezar pojawią się cztery kapele – ASTAROT (Leszno), REWIZJA (Lubin), SPOŻYWCZY (Lubin) oraz AWARIA (Głógów). Imprezę poprowadzi MuzykoManiek.

Organizatorzy w następujący sposób opisują tę szlachetną inicjatywę:
„Chcemy pomoc naszemu koledze przebrnąć przez kosztowną rehabilitacje, która pozwoli mu wrócić do zdrowia, ponieważ 25 czerwca 2017 Pimpas czyli Paweł Świątkiewicz stracił przytomność i doszło do rozległego niedotlenienia mózgu, przez co do dnia 17 sierpnia był w śpiączce, aż w końcu otworzył oczy i bardzo powoli wraca do sił i odzyskuje świadomość. Prócz koncertów będzie kilka licytacji rzeczy zafundowanych przez artystów oraz sponsorów.

Cały dochód przeznaczymy na rehabilitacje dla Pimpasa na konto Fundacji „Światło”, która nim się teraz zajmuję. Zapraszajcie swoich znajomych, udostępniajcie wydarzenie i informacje o tym wydarzeniu gdzie tylko się da! Widzimy się 30.03 w Ave w Wielki Świątek!”

ASTAROT / REWIZJA / SPOŻYWCZY / AWARIA

Gdzie: klub Ave Cezar (ul. Piłsudskiego 22, Lubin);
Kiedy: 30.03.18;
Wejście: 17:00;
Bilety: 10 zł (w dniu koncertu na bramkach).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/862008267318946/

Strona fundacji (i więcej informacji):
https://www.facebook.com/BudzimyPimpasa/