Wyniki konkursu ROTENGEIST

Chcieliśmy podzielić się z Wami wynikami konkursu, w którym można było wygrać jeszcze ciepłe płyty zespołu ROTENGEIST, z wysyłką w dniu premiery, z autografami członków zespołu!

Pytanie konkursowe okazało się być bardzo trudne (ale nie dziwimy się, odpowiedzi trzeba było szukać w pierwszych wywiadach zespołu pochodzących jeszcze z 2007 i 2008 roku, a sama nazwa ma mało wspólnego z tą współczesną). Przypomnimy, że pytanie konkursowe brzmiało następująco: „Jaka była pierwsza nazwa zespołu ROTENGEIST?”. Odpowiadamy… JACK THE MAD.

W międzyczasie przemyciliśmy podpowiedź, że chodziło o pewnego pirata, co usytuowało odpowiedzi nieco bliżej celu, ale ostatecznie wylosowaliśmy wygranego…

Egzemplarz „The Test That Divides Us All” trafia do…

Pana Sławka Korczyka! Gratulujemy!

Ponadto, chcieliśmy wyróżnić panią Ulę za najsympatyczniejszy strzał tego konkursu – CZARNA PERŁA. Kierujemy pytanie do zespołu ROTENGEIST, czy możemy przyznać nagrodę pocieszenia :)

PS. Zapraszamy do przeczytania o najnowszej płycie zespołu pod tym adresem: http://atmospheric.pl/premiera-nowego-albumu-rotengeist/, a jeśli lubicie wyposażać się w koszulki swoich ulubionych zespołów to znajdziecie tutaj ciekawy pomysł: http://atmospheric.pl/koszulki-rotengeist/.