Wyniki konkursu z biletami na CANNIBAL CORPSE

Przed ogłoszeniem wyników, chcielibyśmy podzielić się doskonałą wieścią! Konkurs z biletami na koncert CANNIBAL CORPSE oraz VOIDHANGER i RAGEHAMMER był jednym z bardzo wielu zrealizowanych przez nas (przy nieocenionym wkładzie organizatorów) inicjatyw, które – mamy taką nadzieję – przypadają wam do gustu. 

Dziś jednak obchodzimy mały jubileusz – w ciągu 2 lat udało nam się nagrodzić was dokładnie 100 (słownie: stoma) wejściówkami na koncerty w całej Polsce!  

Zapraszamy was tym samym do kolejnej zabawy – wrzucajcie swoje zdjęcia z koncertów, którym patronujemy na nasz nowo założony profil na Instagramie lub oznaczajcie nas tagiem @atmospheric.metal.magazine w swoich galeriach na FB. Spośród najlepszych zdjęć wylosujemy kilka płyt, wejściówek i może jakieś redakcyjne gadżety. 

A teraz czas na wyniki konkursu z wejściówkami na 4 koncerty Cannibal Corpse w Warszawie, Bielsku-Białej, Bydgoszczy oraz Poznaniu!

Warszawa:
Jaromir Pisz
Irena Główniak

Bielsko-Biała:
Marek Bielawski
Michał Kwiecień

Bydgoszcz
Maciej Bartnik
Julianna Brzoska

Poznań:
Michał Panek
Marcin Ciesielski

Dziękujemy za rekordową ilość zgłoszeń, a szczególnie za zgłoszenia mailowe! Zwycięzcom gratulujemy, a reszcie życzymy szczęścia w nadchodzących konkursach. Do zobaczenia w całej Polsce na CANNIBAL CORPSE!