Zeit-Bild Photo Art (Niemcy) — fotograf


ZEIT-BILD PHOTO ART (Niemcy)
Nazywam się Sabine Rosch. Mieszkam w Eden w Niemczech. Zeit-Bild Photo Art istnieje od roku 2004. Moim „narzędziem pracy” są moje oczy, moje serce, moje sny i marzenia, muzyka, no i aparat Canon EOS 400D. Tematyka moich zdjęć to gotyk, mistycyzm, fantasy, metal, mroczna sztuka, portrety, fotografie zespołów i inne promocyjne materiały etc. Swoją działalność rozpowszechniam poprzez flyersy w niemieckich klubach oraz w magazynach. Ponadto uczestniczę w różnych konkursach dla fotografików, zajmując wysokie miejsca.
Moje cele:
Uchwycić ulotny moment, pełen tak wielkiej ekspresji, ukazujący piękno wokół nas… Uzewnętrznić nasze emocje… Wyeksponować małe detale początkowo niewidoczne…
Dla mnie najważniejsze w fotografii jest to, że jest to sztuka. Moje zdjęcia są odbiciem mojej osobowości i uczuć. Staram się wybierać szczególne momenty, w których pracuję. Planuję każde zdjęcie.
Nie wystarczy rzucić okiem na moje fotografie, trzeba oglądać je uważnie, aby dostrzec ich tajemniczość. Moje zdjęcia mają przesłanie, posiadają głębię i mogą być różnie interpretowane, co jest dla mnie bardzo ważnym aspektem. Ludziom, którzy je oglądają, towarzyszą różne emocje i odczucia. Czują w swoich sercach namacalne piękno…
Nie chce mówić o „technologii” robienia zdjęć, bo to może zabić ich magię. Zapraszam jednak do kontaktu i zadawania pytań.
Przykładowe zdjęcia:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Atmospheric Magazine serdecznie zaprasza do współpracy z Zeit-Bild Photo Art!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.