ZORORMR – trzecia płyta „Corpus Hermeticum”

ZORORMR_Corpus.HermeticumTrzeci album black metalowego projektu ZORORMR, następca dobrze przyjętego „IHS” z 2013 roku, nosi „Corpus Hermeticum”. Został wydany 22 lutego 2015 przez firmę Via Nocturna, która wykonała również okładkę.
Na płycie nie zabrakło interesujących gości. Legendarny gitarzysta MERCYFUL FATE oraz KING DIAMOND, nominowany do nagrody Grammy Mike Wead popisał się niesamowitą solówką w utworze tytułowym. Ponadto basista Hal (VADER, ABUSED MAJESTY) tym razem wystąpił w charakterze wokalisty w numerze „In The Mouth Of Madness”.

Tracklista:
1. I Am Legend
2. Against All Heresies
3. In The Mouth Of Madness
4. Nyarlathotep
5. Twilight of the Idols
6. Corpus Hermeticum
7. The Seventh Sermon To The Dead (Instrumental)
8. Worship Me…
9. This I Command!

zorormr_moloch

Trzecia płyta ZORORMR została nagrana w Red Dragon Studio (gitary, bas, wokale i ambient), Hertz Studio (bębny, za którymi zasiadł Icanraz znany m.in. z Pigface Beauty) oraz w Icaros Studio (solówki autorstwa Quazarre’a z DEVILISH IMPRESSIONS). Za efekt finalny, czyli mix i master zrobiony w Sound Division Studio, odpowiedzialny jest Arek „Malta” Malczewski (BEHEMOTH, HATE).

O pracy nad płytą mówi Moloch:
„Wybór Malty, by zajął się tym materiałem, był niejako naturalny. On dobrze czuje to, co ja chcę przekazać przez swoją muzykę. Wiem, że jego nieszablonowe podejście pozwoli uzyskać niepowtarzalne brzmienie.”
Kontynuuje:
„Ale to nie wszystko! Legendarny gitarzysta MERCYFUL FATE & KING DIAMOND, nominowany do Nagrody Grammy – Mike Wead połączył siły z ZORORMR i nagrał ekscytującą solówkę do jednego z najlepszych numerów na nadchodzącej płycie. Prawdziwe spełnienie marzeń! Jego wykonanie jest naprawdę niesamowite i dodaje mocy temu numerowi i wznosi muzykę ZORORMR na całkiem nowy poziom!”
Dodaje:
„Wreszcie mój stary druh Hal (VADER, ABUSED MAJESTY) nagrał iście piekielne i soczyste partie wokalne do najszybszego numeru na płycie. Prawdziwa pokazówka umiejętności i świetny klimat, który przypomni fanom czasy „Serpenthrone” ABUSED MAJESTY!”

zorormr_goscie.2014

Więcej informacji: www.facebook.com/zorormr

Wydawca: www.vianocturna.com