Aktualizacja: SUMMER DYING LOUD IX – 08-09.09.17 / Aleksandrów Łódzki

Prezentujemy dziś aktualizację nowin dotyczących jednego z najciekawszych festiwali metalowych w Polsce! Opijanie śmierci tegorocznego lata uwiecznią kapele, które wiedzą co to znaczy siać zniszczenie i destrukcje. A to nie koniec dobrych wieści!

Skład opisany w tym artykule (gdzie szerzej będziecie mogli przyjrzeć się ideom stojącym za festiwalem) został jakościowo powiększony do kosmicznych rozmiarów i ostateczny skład prezentuje się następująco (na biało kapele, które zostały niedawno dodane do line-up’u):

SODOM
UNLEASHED
SÓLSTAFIR
WOLFHEART
DOPELORD
SAUTRUS
SOUNDS LIKE THE END OF THE WORLD
INTERNAL QUIET
J. D. OVERDRIVE
VALKENRAG
THE GENTLE ART OF COOKING PEOPLE
4DOTS
OBSCURE SPHINX
TRAUMA
PERCIVAL
IN TWILIGHT’S EMBRACE
DZIADY BOROWE

Nie ważne czy poszukujecie headlinera od dołu (tak jak sporo fanów łódzkiej sceny) czy od góry, festiwal w Aleksandrowie Łódzkim (lokalny MOSiR) zapewni niebotyczną ilość muzyki na najwyższym poziomie. Jak zwykle na żółto zaznaczone są składy, które ogłoszone zostały niedawno, a to oczywiście nie wszystko :)

Karnet w cenie 75 zł możecie dostać pod tym adresem: http://www.ticketpro.pl/jnp/festiwale/1887348-summer-dying-loud.html

Atmospheric Magazine oficjalnie przejął patronat medialny nad wydarzeniem, więc szykujcie się na jeszcze więcej dobrych wieści.

Strona festiwalu:
http://summerdyingloud.pl/
Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1849330108636664/