ANTIGAMA, NUCLEAR VOMIT, FETO IN FETUS, LIKANTROPIA – 27.07.18 / Łódź

W łódzkim klubie Magnetofon szykuje się kolejna piekielnie dobra impreza z udziałem znanych i lubianych reprezentantów polskiej ekstremy.

27 lipca w szranki staną m.in. legendy polskiego grind’u – ANTIGAMA, a także dwójka czołowych reprezentantów death-grind’u: NUCLEAR VOMIT, FETO IN FETUS. Publikę rozgrzewać będzie death metalowa LIKANTROPIA. 

ANTIGAMA / NUCLEAR VOMIT / FETO IN FETUS / LIKANTROPIA

Kiedy: 27.07.2018 (piątek);
Gdzie: klub Magnetofon (ul. Zgierska 26A, Łódź);
Wejście: 19:00;
Bilety: 40 PLN (w przedsprzedaży do 15 lipca włącznie) / 40 PLN (od 16 lipca).
Bilety dostępne na stronie: http://klubmagnetofon.8merch.com/services/store.

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/179472329380073/

Opis kapel:
ANTIGAMA – jeden z najważniejszych przedstawicieli polskiego grindu. Zespół, który wyznacza standardy ekstremy, nie oglądając się na jakiekolwiek ograniczenia gatunkowe. Ich żywiołowe koncerty są wydarzeniami, na które się czeka i o których się długo dyskutuje. Obecnie zespół promuje ubiegłoroczną EPkę „Depressant”.

Linki:
https://antigamaband.bandcamp.com/ 
https://selfmadegod.bandcamp.com/album/depressant 

NUCLEAR VOMIT – zespół, który z nieludzką prędkością zadaje death-grindowe ciosy, dodając do nich brutalne, patologiczne teksty. Ostatnim materiałem kapeli jest wydany w 2015 r. pełny album „Chlew”.

Linki:
https://www.youtube.com/watch?v=j-aYC199fcY

FETO IN FETUS – czołówka polskiego death-grindu. Kapela, która bezlitośnie miażdży śmiałków zarówno muzycznie, jak i tekstowo. W bieżącym roku ukazał się ich najnowszy pełny album pt. „From Blessing To Violence”.

Linki:
https://fetoinfetus.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=MQkmgiecuBQ

LIKANTROPIA – deathmetalowa załoga, która w tym roku wydała swój pierwszy pełny album „Beyond the Beginning”. Chłopaki nie boją się swoją wizję death metalu wzbogacać o blackowe elementy.

Linki:
https://www.youtube.com/watch?v=Sr_v5Oavezs