Autumn Waste Tour: KILLSORROW + goście

„Autumn Waste Tour” – to nazwa trasy koncertowej, w którą już we wrześniu wyruszy groove metalowy zespół KILLSORROW. Jak zapowiadają muzycy, nie będzie to tradycyjna seria koncertów klubowych. Muzycznie nawiązują do starego dobrego szwedzkiego grania spod znaku IN FLAMES, a wyglądem przypominają postacie z filmów i gier, takich jak Mad Max czy Fallout.

Skóry, maski, zniszczone graty, maskotka biegająca po scenie oraz pod nią, to tylko niektóre elementy występu – od roku rozwijamy koncepcję post metalowego show, naszym regularnym członkiem zespołu stał się Andrzej – odpowiedzialny za to co dzieje się na scenie oprócz muzyki. Mamy nadzieję, że dzięki temu warto będzie przychodzić na nasze koncerty, nie tylko posłuchać, ale też popatrzeć i przeżyć.” – mówi Michał, lider zespołu.

Widowiskowość znajduje odzwierciedlenie również w line-upie planowanych koncertów. „Dążymy do tego, aby koncert metalowy stał się czymś więcej niż pojedynczym wydarzeniem” – wyjaśnia Aleksandra Pawlik, manager KILLSORROW. „Dlatego na każdym z planowanych koncertów wystąpią co najmniej trzy kapele, reprezentujące różne odmiany metalu. Do współpracy zaprosiliśmy takie zespoły jak SPATIAL, AS NIGHT FALLS, NERVILLE, a także rozpoznawalny w kręgach światowej muzyki metalowej zespół ANIMATIONS„.

Rozpiska koncertów na trasie „Autumn Waste Tour”:
Łódź – Magnetofon (1.09);
Częstochowa – Scena TfP (7.09);
Dąbrowa Górnicza – RockOut (27.10);
Warszawa – VooDoo Club (2.11);
Kalisz – Pub Urwany Film (3.11);
Lublin – Rock Pub Ramzes (8.12).