Charytatywną edycja IYF #11: pierwsza ogłoszona kapela

Każdy kto pochodzi z województwa łódzkiego i choćby okazjonalnie zdarza mu się wypowiadać słowo „podziemie”, na pewno słyszał o świetnym cyklicznym wydarzeniu zwanym In Your Face!

Jedenasta edycja IYF! będzie ze wszech miar wyjątkowa – w nowym miejscu, z nową datą, po drastycznych zmianach w line-up’ie, ale za to z nienaruszonym, niezmiennym celem… pomocy Pimpasowi, czyli Pawłowi Świątkiewiczowi, wokaliście i gitarzyście dwóch ekstremalnych kapel – ASTAROT oraz OBLIVION.

Obecnie prowadzona jest zbiórka pieniędzy na rehabilitacje Pimpasa – IYF! #11 będzie zatem edycją charytatywną, z której cały dochód zostanie przekazany Fundacji „Światło” w ramach akcji Budzimy Pimpasa. Więcej o celu zbiórki dowiecie się pod tym adresem.

Możecie wesprzeć sprawę nie tylko poprzez przyjście i bawienie się przy metalowych melodiach – dostępna jest także możliwość wpłaty darowizny poprzez PayPal (każda nawet niewielka kwota może pomóc – miesięczny koszt pobytu Pawła w Fundacji „Światło” to ok. 2000 zł), a my zachęcamy także do przynoszenia rzeczy przeznaczonych na licytację podczas wspomnianej edycji IYF! w klubie Magnetofon. Dochód z licytacji oczywiście zostanie przekazany na rehabilitacje Pimpasa!

Możecie pomóc także poprzez portal Pomagam.pl lub po prostu przekazując wieści dalej!

Na charytatywnej edycji In Your Face! #11, której nowy termin to 21 kwietnia na razie potwierdzony jest udział przesympatycznych brutal downtuned deathgrind’owców z UNBORN SUFFER, dla których będzie to już druga wizyta na tym wydarzeniu! Poprzednia przyniosła rekord frekwencji i zapisała się na kartach historii jako jedna z najlepszych w ponad 2-letniej łódzkiej, metalowej sadze!

Będziemy informowali o kolejnych ogłoszeniach. Pozostańcie nastrojeni!

A tu teledysk z gościnnym udziałem Pimpasa i organizatorki wydarzenia – Whisper z ekipy Support Them All (od 10:19):