COUGH, SINISTER HAZE, LOATHFINDER – 08.08.17 / Kraków

Gotowi na amerykańską noc grozy? 8 sierpnia w klubie Warsztat w Krakowie wystąpią kapele, które wprowadzanie psychodelicznej aury mają w małym palcu (albo w jednym oku na czole).

Na czele stawki znajdzie się COUGH, czyli słynni amerykańscy rozpylacze piekielnej siarki spod znaku stoner/doom/sludge! Do pary zagra SINISTER HAZE, który zainspirowany latami ’70 serwuje old-schoolową mieszankę doom, stoner i psychedelic. A na przystawkę polscy debiutanci – LOATHFINDER, grający blackened doom metal. Do kompletu tematyczny, piękny plakat! Nie przegapcie koncertu legendy doom’owego grania, śmierć wskaże wam drogę do Warsztatu :)

COUGH [USA] + SINISTER HAZE [USA] + LOATHFINDER [KRK]
Kiedy: 08.08.2017;
Start: 20:00;
Gdzie: klub Warsztat (ul. Zabłocie 9a/9b, Kraków);

Bilety: 45 zł (w przedsprzedaży) / 55 zł (na bramkach w dniu koncertu):
http://southerndiscomfort.8merch.com/

COUGH (USA / Relapse Records) – stoner/sludge/doom:
COUGH to kolejny z całej plejady zespołów Relapse, który ma za zadanie przestraszyć, odstraszyć i ogłuszyć. Łącząc psychotyczne odjazdy, hałas, dysonanse z doom’ową i grobową atmosferą, wspomaganą lekko satanicznym klimacikiem, COUGH stworzyli dzieło doskonale nadające się do obrazowania,czym muzyka być nie powinna. A jeśli nie powinna, to właśnie taką należy grać.
https://www.facebook.com/Cough666
https://cough.bandcamp.com/

SINISTER HAZE (USA) – psychedelic stoner/doom:
Kwartet z Richmond grający psychodeliczny stoner doom. W ich muzyce można mocno odczuć zainteresowanie klasycznym psychodelicznym rockiem z lat 70.
https://www.facebook.com/SinisterHazeBand
http://sinisterhaze.bandcamp.com/

LOATHFINDER (KRK) – blackened doom metal:
Krakowscy debiutanci, najnowszy nabytek Godz Ov War Productions. Transowy mroczny stoner-doom z black metalowym twistem. Jeśli jednak oczekujesz wesołego diabła, to będziesz zawiedziony. LOATHFINDER brzmi jak gar wrzącej smoły i pachnie octem.
https://www.facebook.com/Loathfinder
https://loathfinder.bandcamp.com/