Czeski HYPNOS już a kilka dni z koncertami w Polsce!

Już za kilka dni – 4 i 5 maja czeski HYPNOS w towarzystwie FORMIS (death/thrash metal) oraz zaproszonych gości zagra, dwa koncerty w ramach kolejnej trasy promującej ich najnowszy krążek zatytułowany „The Whitecrow”.

Pierwsza impreza 4 maja odbędzie się w bielskim klubie RudeBoy, a w charakterze gościa wystąpi INDIGNITY (brutal death metal). Następnego dnia zespoły przeniosą się do Chorzowa, do klubu Red&Black. Tego dnia obok HYPNOS i FORMIS wystąpią: NO SALVATION oraz INFECTED MIND.

Rozpiska i wydarzania na FB:
4 maja 2018 – RudeBoy, Bielsko-Biała: HYPNOS, FORMIS, INDIGNITY
https://www.facebook.com/events/752663558270134/

5 maja 2018 – Red&Black, Chorzów: HYPNOS, FORMIS, NO SALVATION, INFECTED MIND
https://www.facebook.com/events/2014548802128939/

Opis kapel:
HYPNOS filar czeskiego death metalu aktywny od niespełna dwóch dekad, powstały na podwalinach KRABATHOR, czeskiej legendy na miarę polskiego VADER. Pięć pełnych albumów, dwie EPki, niezliczona ilość koncertów w całej Europie, jest dowodem na niezmiennie wysoką formę kwartetu z czeskiego Uherske Hradiste.

Trudno się dziwić skoro w składzie możemy usłyszeć muzyków którzy również udzielają się w KRABATHOR. Grupa promuje wydany w roku 2017 album „The Whitecrow” który został zarejestrowany w czeskim „Shaark Studio” i norweskim „Toproom Studio”. Do udziału w powstaniu albumu Bruno i Pegas zaprosili gości. Premiera „The Whitecrow” odbyła się 24 marca 2017 roku pod egidą Einheit Produktionen.

Linki:
https://pl-pl.facebook.com/HypnosCZ/

FORMIS to zespół konsekwentnie prezentujący styl death/thrash metalowy, który ma na koncie trzy albumy.
Najświeższy materiał FORMIS nosi nazwę „Chaozium” i ujrzał światło dzienne 17 marca 2017 roku za pośrednictwem krakowskiej wytwórni Defense Records. Przez 6 lat istnienia zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów u boku takich zespołów jak Decapitated, KAT & Roman Kostrzewski, Hate, Armagedon, Furia, Bloodthirst, Stillborn, Frontside, Horrorscope.

Linki:
www.facebook.com/formismetal
www.formismetal.pl

NO SALVATION to death metalowe commando, które od kilkunastu już lat sieje spustoszenie na ziemiach Śląska. W chwili obecnej pracują nad następcą ostatniej płyty „Defiling Verses”.

Linki:
http://www.nosalvation.pl
https://www.facebook.com/nosalvation666

INFECTED MIND weterani z Gliwic których historia sięga początków lat dziewiędziesiątych. Thrashowa młócka z zamierzchłych czasów wciąż pulsuje krwią!

Linki:
https://www.facebook.com/infected.mind.old.school.metal/

INDIGNITY powstał w 2014 r. z inicjatywy Mirasa (gitara) i Tarkiego (bębny). W tym samym roku rozpoczęli nagrywanie trzyutworowego demo 'Decrepitude'. Nagrania zyskały uznanie zarówno maniaków metalu jak i prasy branżowej.

W 2017 r. po serii koncertów promujących 'Decrepitude' zespół wszedł do studia, by nagrać debiutancki album 'Realm of Dissociation', Muzyka Indignity bardziej niż poprzednio skierowała się w kierunku technicznego death metalu, nie rezygnując przy tym z elementów grindu i slamu. Indignity miało przyjemność dzielenia scenicznych desek m.in. z : Krisiun, Analepsy, Vulvodynia, Korpse, Obsolete Incarnation, Gutalax, Macabre, Scordatura i nie tylko …

Linki:
https://indignity-official.bandcamp.com/