DEWAITERS, DOLINA CIENI, HELLHAVEN – 27.05.17 / Chrzanów

Tym koncertem na stałe wpisujemy się w małopolską i górnośląską scenę metalową, a zarazem chyba zostajemy już częścią agencji reklamowej DOLINY CIENI i HELLHAVEN :) Kolejne show spod znaku atmosferycznego doom’u oraz alternatywnego rock’a/metalu tym razem odbędzie się pod szyldem MUZYCZNEJ UCZTY w Chrzanowie!

DOLINA CIENI i HELLHAVEN będą akompaniamentowane przez lokalny zespół rockowy DEWAITERS, o którym jeszcze za dużo nie wiadomo, ale możemy przeczytać na ich profilu FB coś budującego – że są „fantastycznym zespołem, grającym dobrego rock’a”. Ufamy na słowo!

W przypadku reszty zespołów nie ma już żadnych wątpliwości, DOLINA CIENI która niedawno wydała drugi, bardzo pozytywnie przyjęty album pt. „Horyzont Zdarzeń” raczy słuchaczy wpadającym w ucho, chwytliwym melodic/atmospheric doom’em. HELLHAVEN natomiast przesyła słuchaczom sprawdzoną, energetyczną mieszankę alternatywnego metalu z dużą dozą progresywnego rock’a.

A to wszystko w pubie Jamajka w Chrzanowie, który idealnie godzi interesy mieszkańców obu stolic województw – Krakowa i Katowic. Czemu? Miasto (jak i klub) znajdują się w połowie drogi (autostrady A4) pomiędzy tymi miastami, więc wymówki dotyczące odległości możemy uznać za nieaktualne :)

DEWAITERS + DOLINA CIENI + HELLHAVEN

Kiedy: 27.05.2017;
Gdzie: Pub Muzyczny „JAMAJKA”  (ul. Juliusza Słowackiego 11, Chrzanów);
Otwarcie bramek: 19:00;
Wstęp: 10 zł (na bramkach).

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1857456361175024/

Atmospheric Magazine oficjalnie obejmuje patronat nad wydarzeniem i serdecznie zaprasza na Muzyczną Ucztę!