Dodatkowe udogodnienia i merch na Summer Dying Loud 2018

Organizatorzy festiwalu Summer Dying Loud 2018, który odbędzie się już za kilka dni na terenie MOSiRu w Aleksandrowie Łódzkim podzielili się garścią niezwykle ciekawych informacji o udogodnieniach i merchu, jaki będzie można nabyć w dniach 7-8 września na terenie festiwalu!

Jak wiadomo od kilku miesięcy, w trakcie wydarzenia, fani będą mogli nabyć limitowaną edycję piwa o nazwie „FestiwaLove” wyprodukowanego specjalnie na tę okazję przez Browar z Centralnej Polski z Aleksandrowa Łódzkiego.

.

Tradycyjnie podczas Summer Dying Loud będzie można dokonać zakupu festiwalowego merchu, a w tym koszulek, których wzory i kolory możecie zobaczyć poniżej. Dzianiny powstały we współpracy z Metal Route – są już dostępne w przedsprzedaży na stronie producenta: https://www.metalroute.pl/firm-pol-1535455236-SUMMER-DYING-LOUD.html.

Dodatkowym udogodnieniem dla słuchaczy będzie obecność tzw. Chamskiegobusa, czyli możliwości dojazdu do Łodzi i Wrocławia specjalnym busem. Więcej informacji o tej opcji dojazdu/odjazdu z festiwalu znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/509260779503929/.

Organizatorzy udostępnili także przydatną festiwalową mapkę. Polecamy ściągnąć i zapisać :)