DOLINA CIENI, SPECTRUM – 28.10.17 / Nowy Targ

Czas na trochę metalowej jazdy w Nowym Targu! W Piwnicy u Winiarskich odbędzie się wyjątkowy koncert dwóch zdobywających uznanie kapel z Małopolski.

28 października w Nowym Targu zagrają: DOLINA CIENI, czyli przedstawiciele melodic/atmospheric metalu z Myślenic, którzy po premierze albumu „Horyzont Zdarzeń” idą za ciosem i prezentują się coraz szerszej publiczności w Polsce. Drugą kapelą tego wieczoru będzie thrash/heavy metalowe SPECTRUM, charakteryzujące się niebanalnym podejściem do grania metalu.

Poniżej znajdziecie opisy oraz próbki umiejętności obu zespołów. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów na koncert!

DOLINA CIENI / SPECTRUM

Kiedy: 28 października 2017 (sobota);
Gdzie: Piwnica u Winiarskich (ul. Królowej Jadwigi 48, Nowy Targ);
Wejście: 19:00;
Bilety: 10 PLN (na bramkach w dniu koncertu).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/117844005559192/

Opis kapel:
DOLINA CIENI – melodic/atmospheric/heavy metal (Myślenice):
Zespół z gatunku ciężkiego grania. W swoich utworach miesza różne style zachowując swoją odmienność i charakterystykę. Teksty tworzone w języku polskim nawiązują do mistycznych tematów, pradawnych czasów, demonów oraz życiowych rozterek.
Zespół aktualnie promuje swój drugi album pt: „Horyzont Zdarzeń” .
https://www.facebook.com/DolinaCieniOfficial

SPECTRUM – heavy/trash metal (Sułkowice):
Zespół przedstawia thrashowo-heavy metalową stylistykę, niebanalne riffy, naturalne brzmienie perkusji i charakterystyczny agresywny wokal. Została oficjalnie wydana płyta pt. „XV” (wydawnictwo ART-MEDIA, licencja ZAIKS) i aktualnie zespół jest w trasie po Polsce promującej swój album „XV”.
https://www.facebook.com/SpectrumOfficialBand