Dwa BDB koncerty od S-ca w Gdańsku i Malborku

Trójmiejski booking Bdb Koncerty od S-ca zapowiedział na czerwiec kolejne dwa koncerty z udziałem czterech załóg (i jednej niespodzianki) w Gdańsku oraz w Malborku.

Pierwszy koncert odbędzie się 21 czerwca w malborskim klubie Alternatywy. Na tym wydarzeniu zaprezentują się sprawdzone ekipy: NUCLEAR HOLOCAUST (brutal death metal/grindcore), SACROFUCK (death metal), DEATH CRUSADE (crust punk/grindcore) oraz MEAT NATION (thrashcore).

Dzień później impreza przeniesie się do gdańskiej Paszczy Lwa, a wspominaną niespodzianką będzie złapanie po drodze HIVa (grindcore), który zagra przed wymienioną wcześniej czwórką załóg.

Bilety na oba wydarzenia będą dostępne w cenie 20 PLN do zakupienia w dniu koncertu na bramkach.

21.06.19 – Malbork (Alternatywa) – NUCLEAR HOLOCAUST / SACROFUCK / DEATH CRUSADE / MEAT NATION
22.06.19 – Gdańsk (Paszcza Lwa) – NUCLEAR HOLOCAUST / SACROFUCK / DEATH CRUSADE / MEAT NATION / HIV

Opis zespołów:
SACROFUCK
– nasi wspaniali koledzy z miasta stołecznego parający się chamskim, brzydkim death metalem zaczepiającym zarówno Florydę jak i oldschoolowy punk z Wielkiej Brytanii.
Specjalnie dla Was przyjeżdżają do Malborka promować debiutancki pełny album!

NUCLEAR HOLOCAUST – Brutalna ekipa grindcorowych łobuzów, którzy za sprawą dwóch świetnie przyjętych płyt i szeregu mniejszych wydawnictw na stałe wpisali się w polską czołówkę tego gatunku. Jeżeli nie są Wam obce nazwy takie jak Napalm Death czy Terrorizer to koniecznie musicie to usłyszeć.

DEATH CRUSADE – crustpunkowo-grindowi weterani znad najbardziej zanieczyszczonego morza na świecie. Zaangażowani, głośni i wulgarni.

MEAT NATION – za szybko, za głośno, za dużo, po polsku, totalnie rockandrollowy thrashcore.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.