EFFRONTERY, UNDERULE, INFESTATION – 21.09.18 / Rybnik

Już za 2 tygodnie w rybnickiej Starej Gazowni – Czarze Nocki odbędzie się death metalowa uczta z udziałem dwóch rodzimych zespołów oraz jednym gościem z zagranicy.

21 września w Rybniku zagrają: EFFRONTERY (Węgry, progressive melodic death metal), UNDERULE (death metal) oraz INFESTATION (death/thrash metal).

.

Wszystkie zespoły zaprezentują własną, odmienną wizję death metalu: Węgrzy z EFFRONTERY to progresywno-techniczny death naszpikowany melodyjnymi solówkami. UNDERULE lubuje się w brutalnym łamaniu kości, a koncertowo to maszyna do ćwiartowania i rozrywania ludzkiego mięsa. Natomiast INFESTATION łączą w swojej muzyce death z thrashem.

EFFRONTERY / UNDERULE / INFESTATION

Kiedy: 21.09.18;
Gdzie: Stara Gazownia – Czar Nocki (Rybnik, ul. 3 Maja 14);
Start imprezy: 19:00;
Bilety: 10 PLN (w dniu koncertu na bramkach).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/478872535927122/

Opis kapel:
EFFRONTERY (Węgry) – to death metalowa kapela zainspirowana przez życie. Peter Lipak – nasz motor napędowy, przekłada swoje osobiste historie na muzykę. W ciągu 16 lat nagrali demo (Flaming mud 2005), a następnie dwa albumy (Mayfly 2012, Seven years of agony 2017) i clip (The Effrontery 2013) własnymi siłami i środkami.
Prasa i media branżowe z Węgier oraz całego świata zauważyły ich obecność. Podczas koncertu słuchacz dostaje potężny występ na scenie, gdzie tylko się pojawią. Od finałów węgierskiego Wacken Metal Battle, do Rockmaraton i Death By Metal Festival, aż po każdy możliwy klub w Europie.
Muzyka Effrontery jest skomplikowana. Osadzona w death metal, ale jednak z własnym charakterem, uwypuklającym własne struktury, melodykę, solówki itp. Zespół lubi eksperymentowanie, szczególnie, jeśli podkreśla to środki przekazu.

Linki:
https://www.facebook.com/effronteryhun

UNDERULE – zespół Underule to death metalowa kapela z Katowic. Po kilku latach wspólnego grania weszła do studia DMB w Bielsku-Białej aby nagrać swój debiutancki album Into Dust. Planowana premiera płyty odbędzie się na przełomie września/października 2018 r.

Linki:
https://www.facebook.com/UnderuleOfficial

INFESTATION – grają metal, a nie jakieś amelinium.

Linki:
https://www.facebook.com/InfestationSilesia