From Hell To Cracow: DEADPOINT, STEEL HABIT, ENNORATH, DOOMSDAY – 10.03.17 / Kraków

Kraków już w marcu zostanie ponownie spowity przez gęstą, przesiąkniętą zapachem siarki mgłę, która nie pozwoli nikomu w okolicy zmrużyć oka!

A to za sprawą drugiej edycji wydarzenia o wymownej nazwie – „From Hell To Cracow”. Impreza odbędzie się 10 marca w klubie studenckim „Zaścianek”, a z piekieł wyłonią się dla was m.in. DEADPOINT, STEEL HABIT, ENNORATH oraz DOOMSDAY!

DEADPOINT / STEEL HABIT / ENNORATH / DOOMSDAY + supporty

Kiedy: 10.03.2018 (sobota);
Gdzie: klub studencki „Zaścianek” (ul. Józefa Rostafińskiego 4, Kraków);
Wejście: 17:30;
Bilety: 15 PLN (niedługo więcej informacji o możliwości zakupu).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1568143613273136/

 

Opis kapel:
DEADPOINT (thrash/groove/metalcore/progressive):
Zespół powstał w 2010 roku. Zadebiutował w 2012 roku. W swojej dotychczasowej działalności zdążył m.in nagrać demo, zająć 1 miejsce na Festiwalu Mocnych Brzmień, 2 miejsce w krajowym finale Emergenza Festiwal, czy wziąć udział w najbardziej prestiżowym konkursie w świecie muzyki metalowej – Wacken Battle.
Ukoronowaniem tej 3-letniej twórczości jest debiutancki krążek pod tytułem „The Art Of Deception”.

Linki:
https://www.facebook.com/Deadpoint.Poland

STEEL HABIT (heavy/thrash):
Początek STEEL HABIT datuje się na koniec 2010 r. W dotychczasowym dorobku kapela ma trzy wydawnictwa – płytę demo wydaną w 2011 r., album „Eyes From The Mirror” z 2013 r. oraz EP „Dehumanized” z 2017 r. Cały czas tworzą nowy materiał oraz koncertują bez wytchnienia po całej Polsce. Zespół dzielił dechy m.in. z takimi kapelami jak KAT, HIRAX (USA), NERVOSA (Brazylia), MATERIA czy MADE OF HATE.

Linki:
https://www.facebook.com/steelhabit/

ENNORATH (industrial/death):
Zespół powstał w 2010 roku. W czerwcu 2015 r. wydał swoją debiutancką płytę pt. „Arcans of Modern Hero”. Zagrał kilkanaście koncertów m.in z takimi zespołami jak: THY DISEASE, IN VAIN, SADIST, SARATAN.
W tym momencie zespół pracuje nad nowym materiałem którego namiastkę można usłyszeć na koncertach u boku utworów z płyty „Arcans of Modern Hero”.

Linki:
https://www.facebook.com/EnnorathPoland/

DOOMSDAY (heavy/thrash):
Grupa wykonująca mieszankę szeroko pojętej muzyki metalowej. Powstała w 2012 roku, w Krakowie z inicjatywy Karola Wójcika oraz Wiktora Chojnackiego.
Po skompletowaniu składu, w 2015 roku, rozpoczęli pracę nad własnym materiałem. Zespół wygrał dwukrotnie przegląd kapel „Nowa Huta Alternative” i wystąpił m.in. przed Kazikiem. Premiera pierwszej EPki „Cortege of Doom” odbyła się na początku września 2016.
W roku 2018 ujrzy światło dziennie pierwszy longplay, który grupa planuje zaprezentować już w Zaścianku.

Linki:
https://www.facebook.com/TheDday

Apel organizatorów:
W imieniu organizatorów i wszystkich zespołów prosimy Was o uczestnictwo od początku do końca. Wiemy jak to bywa zazwyczaj na koncertach, natomiast staramy się z tym walczyć, gdyż każdy zespół się przygotowuje jak najlepiej do danego koncertu, poświęca swój czas i siły, aby wypaść dla Was jak najlepiej i abyście to Wy się najlepiej bawili, pamiętajcie o tym! ;)
Nie piszemy o której godzinie który zespół wejdzie, ani jaka będzie kolejność zespołów w 100%, także do zobaczenia o 18:00… ;)