GORGOROTH, MELECHESH – 20-22.03.17 / Wrocław, Poznań, Warszawa

Rozpoczyna się polska część trasy Blood Stains Europe 25th Anniversary Tour 2017 w ramach której wystąpią zespoły, których z (co najmniej) dwóch powodów nie trzeba opisywać. Pierwszy jest prozaiczny – jeśli choć trochę wam po drodze z Lucyferem, to nie możecie nie znać (a tym bardziej przegapić koncertu) ani MELECHESH, ani tym bardziej gigantów satanistycznego black metalu, GORGOROTH. Drugi powód jest bardziej złożony – oba zespoły zdobyły nie lada rozgłos na świecie, nie zawsze z powodów czysto muzycznych, ale GORGOROTH można uznać za… dajmy na to LADY GAGĘ metalowego gulgotania.

P.W. Events i Atmospheric Magazine zapraszają na 3 koncerty wręcz ekstremistyczne, których trudno uświadczyć w naszym pięknym, aczkolwiek chrześcijańskim kraju znajdującym się pod opieką Jezusa Chrystusa. MELECHESH (z Izraela na dodatek!), grający black metal odmiany „bliskowschodniej” w postaci Melechesha Ashmedi (gitara, wokal, sitara, klawisze), Scorpiosa (bas, dodatkowy wokal), Molocha (gitara rytmiczna, buzuki) oraz Lorda Curse’a (perkusja) oraz niesławny GORGOROTH zapewnią wam niezbędną dawkę tzw. „odskoczni” od realiów codzienności! Nieprzypadkowo nie wymieniliśmy składu GORGOROTH, ich po prostu trzeba zobaczyć na żywo (ewentualnie przeczytać recenzje u nas TU). Ale mamy obowiązek poinformować, że GORGOROTH wystąpi w składzie z Atterignerem na wokalu. Niektórzy twierdzą, że odejście Gaahla było zdarzeniem nie do odżałowania, ale tylko zobaczcie Atterignera na żywo! Zmienicie zdanie smagani ogniem z d*py Belzebuba!

Na przystawkę przed tym skądinąd wysoce ciężkostrawnym (ale jakże pysznym) daniem, podane będzie INCITE (USA, thrash/groove) oraz EARTH ROT (Australia, death/black).

GORGOROTH + MELECHESH + INCITE + EARTH ROT

20.03.17 – Wrocław / Zaklęte Rewiry;
21.03.17 – Poznań / U Bazyla;
22.03.17 – Warszawa / Proxima.

Otwarcie bram: 18:00 (we wszystkich miastach).

Bilety:
69 PLN na stronie http://pwevents.pl/page/bilety/5;
74 PLN Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, Proxima, U Bazyla, Zaklęte Rewiry;
79 PLN w dniu koncertu (na bramkach).

Strony wydarzeń:
Warszawa – https://www.facebook.com/events/1852932811658667/
Poznań – https://www.facebook.com/events/248978045527628/
Wrocław – https://www.facebook.com/events/248251695601918/

Próbka twórczości headlinerów:

Plakat wraz z rozpiską godzinową: