Grind Over Europe II: EXHUMED, ROTTEN SOUND, IMPLORE – 17.04.18 / Poznań

Tutaj nie ma miejsca na wstępy, prologi czy wprowadzania, ta nazwa wydarzenia przemawia sama za siebie – „Grind Over Europe II”!

Już 17 kwietnia w poznańskim klubie u Bazyla zagrają trzy niesamowite grindcore’owe młynki – IMPLORE (Włochy/Austria/Niemcy/Hiszpania), ROTTEN SOUND (Finlandia) oraz legendarne EXHUMED (USA)!

Wraz z organizatorem, Winiary Bookings zapraszamy niezwykle gorąco na to wydarzenie! Przewidujemy także jakiś konkursik ;)

EXHUMED / ROTTEN SOUND / IMPLORE

Kiedy: 17.04.2018 (wtorek);
Gdzie: klub u Bazyla (ul. Norwida 18A, Poznań);
Wejście: 19:00;
Bilety: 65 PLN (w przedsprzedaży tutaj) / 70 PLN (w przedsprzedaży na Biletomat, Eventim, Ticketmaster Polska (Media Markt, Empik, Saturn), Rock Long Luck, Masłowski CD) / 75 PLN (w dniu koncertu).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/132404220764279/

Opis kapel:
EXHUMED – Death Metal/Grindcore (San Jose, USA) RELAPSE RECORDS:
EXHUMED to prawdziwa bomba, która śmiercionośną wojnę wypowiedziała już w 1990 roku. Zespół kilka razy odwiedził Polsce m.in. na wspólnym koncercie z TOXIC HOLOCAUST we Wrocławiu. Kto był to pamięta piekło, które rozpętali! Tym razem kalifornijczycy wracają podbijać Europe trasą „Grind Over Europe II” i promować swój najnowszy album „Death Revenge”. Ta płyta to wyśmienita uczta dla każdego fana ciężkich metalowych brzmień. Oczywiście nie brakuje na niej charakterystycznego dla EXHUMED grindcore’owego pazura i powerviolence’owych wstawek!
Polecany fanom: TERRORIZER, ABORTED, SUFFOCATION, MISERY INDEX, CRYPTOPSY.
Linki:
https://www.facebook.com/ExhumedOfficial/

ROTTEN SOUND – Grindcore/Death Metal/Punk (Finlandia) RELAPSE RECORDS:
Ta fińska załoga to bezlitosny atak dostarczający dźwiękowego odpowiednika apokaliptycznego pola walki! Ten brutalny, oszałamiający atak niskich gitar i basu niszczy wszelki opór! Ostra zapora z bębnów pcha się nieubłaganie do przodu, a wokal warkocze jak grzmot nad skorupą zszokowanej ziemi. ROTTEN SOUND to nie tylko muzyczna ilustracja horroru wojny. Mroczne, ale ciepłe grindcore’owe brzmienia są wzmocnione death metalową precyzją, która wyraża takie nieoczekiwane emocje, jak melancholia, tęsknota i namiętność. Ich możliwości techniczne wyjaśniają, dlaczego zespół z tak ekstremalną muzyką trafia na listy przebojów w ich rodzimej Finlandii w każdym wydaniu od połowy 2000 roku.
Polecany fanom: BRUTAL TRUTH, NASUM, PIG DESTROYER, NAPALM DEATH, DISFEAR.
Linki:
https://www.facebook.com/RottenSoundOfficial/

IMPLORE – Grindcore/Death Metal/Crust (Berlin, Milan, Barcelona, Linz) CENTURY MEDIA RECORDS:
Brutalna mieszanka starych i nowych brzmień. Bezkompromisowa załoga sklejona z całej Europy zaczyna mocno mieszać na grindowej scenie! Trzeba to sprawdzić!
Polecany fanom: LOCK UP, WOLFBRIGADE, ANCST, MAGRUDERGRIND.
Linki:
https://www.facebook.com/imploreband/