Hanged Men: MINETAUR, DEATH HAS SPOKEN, TANKOGRAD, CELLARED – 23.06.18 / Białystok

Byk połączył siły ze śmiercią by wspólnie zaprowadzić rządy terroru w Białymstoku!  Pierwsza edycja białostockiej imprezy pod szyldem The Hanged Men Bookings odbędzie się już w czerwcu!

23 czerwca w pubie Hary odbędzie się prawdziwa walka na śmierć i… byka. Z jednej strony z Warszawy nadjedzie stoner’owo-death’owy byk zwany także MINETAUREM (death/stoner/sludge/groove).

Przed nimi zaprezentuje się lubiąca dobrze wypić załoga czołgistów – TANKOGRAD (doom), z drugiej strony na miejscu czekać na nich będą serwismeni śmierci z DEATH HAS SPOKEN (doom) wraz z lokalnym białostockim składem CELLARED (heavy/thrash).

MINETAUR / DEATH HAS SPOKEN / TANKOGRAD / CELLARED

Kiedy: 23.06.2018 (sobota);
Gdzie: pub Hary (ul. Warszawska 29, Białystok);
Wejście: 19:00;
Bilety: 20 PLN (na bramce w dniu koncertu).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/159585264719641/

Opis kapel:
MINETAUR, czyli kapela z dużym dystansem do siebie, która nie boi się obrzucania swojej twórczości epitetami – death’n’roll, żwirowy rock’n’roll, wesoły smutny wpierdol, wakacje death metal, to tylko kilka określeń dla przykładu.

Pod tym wszystkim kryje się jednak prężna groove metalowa machina, która została już dostrzeżona chociażby przez organizatorów festiwalu Metalmania, wystąpili także u boku takich doborowych ekip jak KREATOR czy JINJER.

Zespół z Warszawy zapracował sobie na solidną markę, zwiedzając powiaty większe i te nieco mniejsze. Wreszcie, po wielu latach przerwy od występów na Podlasiu, będziecie mieli okazję ponownie posłuchać ich w Białymstoku w doborowym towarzystwie!

TANKOGRAD – czego może brakować w połączeniu byka i śmierci? Oczywiście czołgów! Śmierć nadjedzie opancerzonym tankiem w rytm doom metalowych marszów wojennych TANKOGRADU!

DEATH HAS SPOKEN – białostocka ekipa, która coraz śmielej poczyna sobie na doom metalowej scenie w Polsce. Ich wersja pustki będzie tą najgłębiej zakorzenioną w kulcie śmierci, a raczej powolnego dogorywania.