HELLHAVEN, DOLINA CIENI – 17.06.17 / Bielsko-Biała

Prezentujemy kolejny wspólny koncert dwóch świetnie uzupełniających się zespołów z Myślenic/Krakowa – HELLHAVEN z DOLINĄ CIENI postarają się 17 czerwca podbić tym razem Bielsko-Białą! Kto jeszcze nie widział atmospheric metalu przeplatanego z art rockiem? Musicie to nadrobić!

Koncert promujący dwa najnowsze albumy zespołów HELLHAVEN i DOLINA CIENI – bardzo dobrze przyjęte przez polską oraz zagraniczną prasę muzyczną i szeroko pojęte media, w tym Atmospheric Magazine  (o czym możecie się przekonać TUTAJ). Zatem fundusze na merch będą bardzo mile widziane :)

HELLHAVEN + DOLINA CIENI
Gdzie: RudeBoy Club (1-go Maja 20, Bielsko-Biała);
Kiedy: 17.06.17, 19:00;
Bilety: 15 PLN (w dniu koncertu na bramkach);
Możliwość rezerwacji loży (więcej na stronie wydarzenia).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/337201926699270/

Opis kapel:
HELLHAVEN – muzyka grupy jest szeroko pojętą wariacją na temat melodyjnego rocka progresywnego, post rocka oraz metalu z nutą wpływów dalekiego i bliskiego wschodu. Niestandardowe pejzaże muzyczne łączą się zgrabnie z melodyjnością i przystępnością, co stanowi dość niespotykane połączenie muzyki nieprostej, wymagającej i rozbudowanej, z przyswajalną, delikatną i miłą dla ucha melodyką. To miks dźwięków, które z jednej strony frapują a z drugiej pozostają w głowach słuchaczy na długie miesiące…
Teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=MjPzmf57KPU

DOLINA CIENI – zespół z gatunku ciężkiego grania. W swoich utworach miesza różne style zachowując swoją odmienność i charakterystykę. Teksty tworzone w języku polskim nawiązują do mistycznych tematów, demonów, życiowych rozterek.
Teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=6wCzIDK5nDs