HOUR OF PENANCE, SPHERE, CANCERFAUST, KORONAL – 23.09.18 / Łódź

Pod koniec września w Łodzi w towarzystwie trzech polskich hord, pojawi się prawdziwa brutal death metalowa bestia pochodząca z tylko pozornie słonecznej Italii!

Mowa tu oczywiście o niezrównanej formacji HOUR OF PENANCE, która przyjedzie na jedyny koncert do Polski już 23 września.

.

Włoski zespół wraz z SPHERE (death metal), CANCERFAUST (old school death metal) oraz KORONAL (groove metal, djent) zaprezentuje się na deskach łódzkiego klubu Magnetofon.

HOUR OF PENANCE / SPHERE / CANCERFAUST / KORONAL

Kiedy: 23.09.18;
Gdzie: Magnetofon (Łódź, ul. Zgierska 26A);
Start imprezy: 19:00;
Bilety: 50 PLN (w przedsprzedaży tutaj) / 60 PLN (w dniu koncertu na bramkach).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/200816617380975/

Opis kapel:
HOUR OF PENANCE – włoska bestia, która należy do absolutnego topu siarczystego brutal deathowego grania. Intensywność ich muzyki sprawi, że z koncertu nie wyjdziecie żywi. Oni nie biorą jeńców!

Dla jasności, zespół ma w swoim dorobku 7 pełnych płyt, z których ostatnia („Cast the First Stone”) ukazała się w 2017 r.

Linki:
https://hourofpenance.bandcamp.com/

SPHERE – warszawscy rzeźnicy, którzy poza brutalnością wprowadzają do swojej wizji death metalu sporo techniki, ale i szczyptę melodii. Ostrzegamy: oni nie idą na kompromisy.

Zespół wydał trzy pełniaki, w tym „Mindless Mass” (2015), tj. ostatnie ich wydawnictwo.

Linki:
https://damnedsphere.bandcamp.com/

CANCERFAUST – jeśli szukacie death metalu, który niemal żywcem jest wyjęty z początku lat 90., to obadajcie poznański CANCERFAUST. Jest tu wszystko: nie brak tu zwolnień, ale i szybkie tempa pojawiają się co chwilę, jest brutalność, ale i wpadające w ucho momenty.

Linki:
https://cancerfaust.bandcamp.com/

KORONAL – coś zdecydowanie dla fanów groove’owych klimatów z połamanymi rytmami i wysokimi umiejętnościami technicznymi muzyków. Jeśli lubisz eksperymentalne podejście do ciężkiego grania, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie

Linki:
https://koronal.bandcamp.com/