IMMOLATION ponownie w Polsce na trzech koncertach!

Po fantastycznie przyjętych wrześniowych koncertach w ramach trasy „Atonement Tour I”, kolosi death metalu z IMMOLATION powracają do Polski na drugą część trasy!

Amerykanie, którzy promują swoją najnowszą, rewelacyjną płytę pt. „Atonement”, odwiedzą w marcu trzy miasta: Warszawę, Łódź oraz Bielsko-Białą. IMMOLATION pojawi się w towarzystwie death/grind’owego FULL OF HELL oraz międzynarodowego, death metalowego kolektywu – MONUMENT OF MISANTHROPY.

Gościem specjalnym na wszystkich koncertach w ramach polskiej części trasy będzie black/death’owa kapela AZARATH! Do składu jako ostatni support dołączyła szwajcarska death metalowa kapela OMOPHAGIA.

15.03 – Warszawa / klub Proxima
16.03 – Łódź / klub Magnetofon
17.03 – Bielsko-Biała / klub Rudeboy

Bilety:
70 PLN – przedsprzedaż na Ticketmaster.pl, Eventim oraz w sieci Empik;
80 PLN – w dniu koncertu.

Opis kapel:
IMMOLATION (USA):
Nowojorskie IMMOLATION to marka, której przedstawiać nie trzeba. Nikt nie gra death metalu tak jak zespół Rossa Dolana. Mimo trzech dekad na scenie, Amerykanie nie zwalniają obrotów, rozdając kolejne ciosy z rzadko spotykanym zaangażowaniem, pasją i świeżością, która charakteryzuje każde nowe wydawnictwo. Koronnym dowodem wydany na początku roku, dziesiąty w dyskografii album „Atonement”, który w niczym nie ustępuje kanonicznym dokonaniom grupy, takimi jak „Dawn of Possession”, „Here in After” czy „Unholy Cult”. Can you hear us? Death to Jesus!
Linki:
https://www.facebook.com/immolation/

AZARATH (PL):
To, co za Oceanem zapoczątkowało IMMOLATION, od bez mała dwudziestu lat praktykuje nad Wisłą tczewski AZARATH. Bluźnierczy, zagrany z barbarzyńskim impetem i opętany przez Diabła death metal jest od pierwszego dnia wizytówką formacji Inferna (również BEHEMOTH) i Barta (ex-DAMNATION, ARMAGEDON). Zespół, który ma w swym dorobku tak celne strzały jak „Demon Seed” czy „Diabolic Impious Evil” powraca w glorii, by siać terror na scenach, a jego najnowszy album pt. „In Extremis” to najlepsza odpowiedź na pytanie, dlaczego ekstremalny metal z Polski nie ma sobie równych.
Linki:
https://www.facebook.com/AzarathBand/

FULL OF HELL (grindcore, death / USA) – https://www.facebook.com/fullofhell/.

MONUMENT OF MISANTHROPY (grindcore, brutal death / AT, FR, IT, USA) – https://www.facebook.com/MonumentOfMisanthropy.BrutalDeathMetal/.

OMOPHAGIA (death metal / SWI) – https://www.youtube.com/watch?v=ACsjGT_ivJE.