IMPIETY na trzech koncertach w Polsce!

Złowroga i potężna muzyczna betoniara powraca do Polski w ramach trasy „Reign in Kaos Poland 2018”!

IMPIETY, którzy nieprzypadkowo zyskali przydomek „Mighty Beast from the East”, pojawią się w już w lutym na trzech koncertach na polskiej ziemi – w Chorzowie, Poznaniu i Warszawie. Zespół z Singapuru pod przewodnictwem Shyaitana w tym czasie zacznie też nagrywać nowy materiał w białostockim studiu Hertz.

IMPIETY w Poznaniu wystąpi w towarzystwie dwóch bluźnierczych hordes z wielkopolski, MOLOCH LETALIS oraz MORDHELL. Natomiast na koncertach w Chorzowie i Warszawie pojawią się niszczyciele z TEMPLE DESECRATION.

23.02.2018 – klub Red & Black (Chorzów)
24.02.2018 – klub U Bazyla (Poznań)
25.02.2018 – klub Hydrozagadka (Warszawa)

Bilety:
39 PLN (limitowana pula na lefthandsounds.org/bilety) / 
49 PLN (przedsprzedaż w sieci Eventim oraz na lefthandsounds.org/bilety od 01.02.18) / 60 PLN (w dniu koncertu) 


Opis kapel:
IMPIETY z Singapuru, od niemal trzydziestu lat pod wodzą Shyaithana, to synonim bezkompromisowości, agresji, determinacji i oddaniu black metalowej sztuce. Chaos, Ogień i Śmierć przyświeca tej grupie od samego początku i przysparza oddanych maniaków na całym świecie. IMPIETY działało tymczasowo niemal na każdym kontynencie, zawsze jednak zachowując swoje pierwotne bestialstwo i niezłomny charakter. Reign in Kaos!

MOLOCH LETALIS i MORDHELL, wielkopolskie hordy, które z gwiazdą wieczoru mają wiele wspólnego. Obie ekipy również cechuje oddanie klasycznemu black metalowi, w najprostszej i najbardziej sugestywnej formie. Obie również w bieżącym roku obchodzą XV-lecie swojej plugawej działalności!

Ekipa TEMPLE DESECRATION (death/black metal) z Tych przymierza się natomiast do wydania debiutanckiej płyty.