In Your Face! #10: TERRORDOME, STRAIGHT HATE, MINETAUR – 02.12.17 / Łódź

Jubileuszowa X edycja wydarzenia zwanego w pewnych kręgach Świętem Undergroundu lub Wykwintną Imprezą dla Pijanych Melomanów, ale także Rotundą Rozpierdolu, dowodzi, że underground w Polsce istnieje, ma się dobrze i jego słuchacze wciąż złaknieni są krwi. In Your Face! #10 – nie ma zmiłuj!

Pewnie tylko garstka osób wierzyła w przeżycie konceptu koncertów sygnowanych znakiem IYF, a to już ponad 2 lata! Obrazoburcze plakaty, pokręcone, ale zarazem wyrafinowane trailery, beznadziejne zapowiedzi i jeszcze gorsze notki prasowe w mediach takich jak nasz szmatławiec… doskonałe podwaliny pod najlepsze undergroundowe wydarzenie w Polsce!

10 edycja przynosi kolejne zmiany – personel zasłużonego dla imprezy klubu Andrzeju, nie denerwuj się będzie miał kilka dni wytchnienia od metalowych opijusów, bowiem tym razem IYF przenosi się do renomowanego klubu Magnetofon (oczywiście także w Łódzi), co niechybnie oznacza, że rekord frekwencji pęknie już w grudniu!

Pierwszym mega strzałem jubileuszowej edycji jest TERRORDOME, czyli ekipa która obecnie bije rekordy popularności (możecie znać ją z oryginalnego teledysku, który zamieszczamy poniżej, ale zapewniamy że muzycznie to pierwsza liga thrashu) i na bank rozkręci niezłe piekło! 2 grudnia obok ekipy z Krakowa usłyszymy także petardę ze wschodu – STRAIGHT HATE oraz groove’owe połączenie minety i minotaura, czyli MINETAUR! Chłodźcie już  Harnasie, skład jest iście jubileuszowy!

Więcej informacji wkrótce. Dla fanów (i nie tylko) szykujemy także niespodziankę!

In Your Face! #10: TERRORDOME / STRAIGHT HATE / MINETAUR

Kiedy: 2 grudnia 2017 (sobota);
Gdzie: klub Magnetofon (ul. Zgierska 26A, Łódź);
Wejście: 19:00;
Bilety: 20 PLN (na bramkach w dniu koncertu).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1768626750103667/