InYourFace! #7: selfdenial, Doomster Reich, Unborn Suffer, Infernal Bizarre – 11.03.17 / Łódź

Najlepsza klubowa impreza w Polsce doczekała się swojej strony na atmospheric.pl! To kolejny dowód na to, że wydarzenie jest to niebanalne, świeże, obrazoburcze i chwalebne! My w redakcji zwalniamy się wszyscy z pracy, by jechać tego dnia do Łodzi i uczestniczyć w tym donośnym evencie!

Informacje od organizatora:

Nie zwalniamy i odwiedzamy nowe miejsce. Tym razem gramy w klubie Andrzeju, nie denerwuj się.

Na przystawkę łódzki projekt selfdenial. Granie nowoczesne co jednych zrazi a drugich przyciągnie. Na zniszczenie publiki mają nieco krótszego seta niż reszta bo 25 minut.

Potem na scenę wchodzi zespół, który częściej nagrywa płyty niż gra koncerty. A logotypy zmieniają częściej niż nagrywają płyty. Cream de la cream łódzkiego grania poświęconego okultyzmowi i środkom psychoaktywnym. Cziciele szatana i kwasu – Doomster Reich. Po psychodelicznej podróży do piekła zacznie się kopanie leżącego -Unborn Suffer.Brutal downtuned deathgrind – po takim opisie wszyscy wiedzą czego mogą się spodziewać. Gig zamykają przyjaciele z Infernal Bizarre. Polskie teksty, konkretne riffy i eleganckie blasty.

Poza tym dobry browar i piękne kobiety (jeśli przyjdą). I taki chujowy apel, bo chyba nie jest to oczywiste, żebyście spraszali znajomych i udostępniali wydarzenie. Im nas więcej tym lepszy gig.

Kolejna edycja już się dopina. Trzy zespoły są dogadane. Kto chce zagrać niech się zgłasza na pierwszy slot. Pierwsza kapela ponownie dostanie 25 minut. Jeśli ktoś uważa, że dla zespołu 25 minut to za mało żeby zniszczyć to 45 minutowy set w niczym nie pomoże.

Warto wziąć dodatkowe pieniądze na mercz kapel.

In Your Face #7;
Gdzie:  Andrzeju, nie denerwuj się (Piotrkowska 43, Łódź);
Kiedy: 11.03.17;
Otwarcie bramek: 19:30;
Bilety: 10 zł (na bramkach).
Line-up:
selfdenial (modern metal)
Doomster Reich (psychedelic doom metal)
Unborn Suffer (brutal downtuned grind)
Infernal Bizarre (death metal)

Widzimy się!