KHORS, MOLOCH LETALIS, FREEZING BLOOD, MEMEMBRIS – 21.06.2013

2013.06.21 khors

Szalona trójca R’Lyeh’zine, Vaginalluftvaffe’zine oraz BlackVault Prod. szykują zmasowany szturm na stołeczną Biedronkę przy Jana Olbrachta 46. W mieszczącym się na tyłach tego przybytku polskiej klasy średniej klubie Metal Cave już 21 czerwca (piątek, co ważne) same złe rzeczy nie dla mas:

KHORS – jeden z najbardziej znanych ukraińskich przedstawicieli pogańskiego Black Metalu obok Nokturnal Mortum, Astrofales, Dub Buk, Hate Forest, Drudkh czy Temnozor. Założeni w 2004 w mieście Charków z dorobkiem pięciu pełnych albumów studyjnych i niezliczoną ilością zagranych koncertów .Obecnie kapela związana jest z wytwórnią Candlelight Records, a koncert w Warszawie jest częścią letniej trasy koncertowej po Europie.
www.myspace.com/khorspagan

MOLOCH LETALIS – Black Metalowy wyziew z Wrześni.W lutym kapela obchodziła swoje X – lecie, organizatorzy cyklicznej imprezy Psychodelic Misanthropy w swoim rodzinnym mieście. Ich ostatni materiał 'Czeluść' to zarazem czwarte oficjalne wydawnictwo grupy, na którym znajdują się takie numery jak dobrze znane 'Piekielna Kurwa' oraz 
'Korytarze Nienawiści'.Oni jeńców nie biorą!
www.myspace.com/molochletalis

 

BALFOR – barbarzyński Black/Death Metal z Ukrainy – istnieją od 1997 roku, na koncie mają dwa długograje, ostatni wydany kosztem Pulverised Records oraz kilka pomniejszych wydawnictw. Grają srogo i bez pieprzenia na flecie.


FREEZING BLOOD – Nowy twór na polskiej choć w skład wchodzą osoby powiązane z takimi kapelami jak Execution Of Light, Moloch Letalis, Distres, a także Ritual Lair/Trąd. Będzie to trzeci koncert od czasu powstania grupy.Muzycznie kapela obraca się w klimacie War Black Metalu z przepisowym bluźnierczym uderzeniem i wpływem Profanatica, Blasphemy czy Bestial Summoning. Pierwsze demo kapeli już niebawem w Putrid Cult Prod. pt. 'Altar Of Goat'.
www.youtube.com/watch?v=3Zs28RehS9k

MEMEMBRIS – Black/Death Metalowa kapela z Łomży istniejąca od końca lat 90-tych.Na koncie trzy demówki i pokaźna ilość koncetów. Muzyka grupy to świetnie zestawienie ciężaru,melodyki i pogańskiego klimatu, jaki przewija się w ich kompozycjach.Kolejnym wydawnictwem tej grupy ma być split album ze stołecznymi weternami Thrash/Black Metalu z Empheris!
www.myspace.com/memembris

21 czerwca 2013
Metal Cave, ul. Jana Olbrachta 46, Warszawa
Nramy: 18.00
Start: 19.00
Bilety: 15 złotych

http://www.facebook.com/events/386884708097587/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.