Knock Out Productions aktualizuje listy supportów na nadchodzących koncertach

Agencja koncertowa Knock Out Productions w ostatnich dniach zaktualizowała informacje o supportach na nadchodzących wydarzeniach oraz trasach koncertowych!

Dowiedzieliśmy się, że na wspólnej mini-trasie ENSLAVED oraz HIGH ON FIRE w Poznaniu (30.09) i Warszawie (01.10) przed headlinerami jako support pojawi się niezwykle ciekawa norweska stoner metalowa formacja KRAKOW.

Zespół z Bergen będzie promował swój najnowszy album zatytułowany „Minus”, który ukaże się w sprzedaży 31 sierpnia nakładem Karisma Records. Próbkę twórczości KRAKOW znajdziecie poniżej.

Kolejnym niezwykle interesującym ogłoszeniem niewątpliwie jest pojawienie się ERRY oraz BLEED FROM WITHIN jako supportów na koncercie AS I LAY DYING w warszawskim klubie Hydrozagadka w dniu 11 grudnia. 

Metalcore’owa formacja ERRA, tak samo jak i gwiazda wieczoru, będzie promowała swoje najnowsze pełnowymiarowe wydawnictwo zatytułowane „Neon” – natomiast podczas występu AS I LAY DYING fani mogą spodziewać się pojawienia się w repertuarze amerykańskiej formacji najnowszego singla pt. „My Own Grave”.

Nie można też zapomnieć, że po niezwykle udanej drugiej edycji festiwalu Prog in Park II (zapraszamy do czytania relacji tutaj), fani norweskiego wokalisty – IHSAHNA będą mieli okazję usłyszeć swojego idola jeszcze dwukrotnie w Polsce na koncertach we Wrocławiu (13.11) oraz Warszawie (14.11)!

Na obu wydarzeniach w roli gości ujrzymy dwie równie fascynujące formacje: australijski prog metalowy NE OBLIVISCARIS oraz instrumental rockowy ASTROSAUR z Norwegii.

Na koniec pragniemy podzielić się nowiną dotyczącą rodzimej kapeli FRONTSIDE, która już w listopadzie rusza w trasę koncertową „Knock Out Tour 2018” wraz z DECAPITATED, VIRGIN SNATCH oraz DROWN MY DAY!

FRONTSIDE zapowiedział wydanie nowego albumu pt. „Zmartwychwstanie”. Premiera zaplanowana jest na 14 września, wydawcą jest Mystic Records. Nowy materiał będziecie mogli usłyszeć w następujących miastach:

Rozpiska „Knock Out Tour 2018”
22 listopada (czwartek) – Poznań „U Bazyla”

23 listopada (piątek) – Gdańsk „B90”
24 listopada (sobota) – Szczecin „Peron 5”
25 listopada (niedziela) – Wrocław „A2”
29 listopada (czwartek) – Łódź „Scenografia”
30 listopada (piątek) – Warszawa „Progresja”
1 grudnia (sobota) – Białystok „Gwint”
2 grudnia (niedziela) – Bydgoszcz „Estrada”
6 grudnia (czwartek) – Kraków „Kwadrat”
8 grudnia (sobota) – Lublin „Graffiti”
9 grudnia (niedziela) – Katowice „Mega Club”