Kolejne wieści o festiwalu Niech Cisza Milczy VI

Najlepsza darmowa inicjatywa muzyczna w Polsce powraca po raz szósty! Śląski Teatr Ciszy w tym roku wypełni bardzo różnorodny zestaw muzyków z klasykami heavy folk’a, czyli PERCIVAL SCHUTTENBACH na czele!

W tym roku dzięki współpracy Mork Stork Productions oraz Avant Drum Shop z Poznania w tym roku organizatorzy zadbają również o słuch najmłodszych fanów, których gorąco zapraszamy pod scenę! Słuchawki chroniące słuch maluchów będzie wynająć w biurze organizatora.

Nowym pomysłem jest także wprowadzenie żetonów, które mają zapobiec powstawaniu kolejek po jedzenie i piwo. Wymiana na żetony będzie możliwa w specjalnie oznaczonym Kantorze – uwaga, wykorzystajcie wszystkie bo nie będzie możliwości zwrotu po zakończeniu festiwalu!

Kolejną dobrą wieścią jest fakt, że dzięki współpracy z MARA Production na festiwalu w tym roku będzie dostępny najlepszy kram z gadżetami w historii  Teatru Ciszy. Poniżej możecie zobaczyć cały merch, który będzie dostępny podczas festiwalu oraz rozpiskę godzinową.

 

Niech Cisza Milczy VI: PERCIVAL SCHUTTENBACH, MATERIA, HEAVING EARTH, NUCLEAR VOMIT, SPATIAL, SHODAN
Kiedy: 19.08.17;
Gdzie: Pyskowice-Dzierżno;
Start imprezy: 14:00;
Bilety: wstęp wolny.

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/niechciszamilczy/

Wszystkie informacje o festiwalu:
www.atmospheric.pl/niech-cisza-milczy-vi-percival-schuttenbach-materia-heaving-earth-nuclear-vomit-spatial-shodan-19-08-17-pyskowice-dzierzno/

Do zobaczenia w metalowym piekle maniacy!