Konkurs z płytami i wejściówkami na ITVII: CEMETERY OF SCREAM, DEATH DENIED, DEATH HAS SPOKEN i inni – 15.09.18 / Warszawa

Wraz z organizatorami wydarzenia Into The Void II w warszawskim klubie Chmury przygotowaliśmy dla was specjalny konkurs, w którym możecie wygrać dwie wejściówki oraz dwie płyty wybranych zespołów z line-up’u!

Jeśli po festiwalu Summer Dying Loud 2018 nie będziecie mieli jeszcze dosyć imprezowania i muzyki to zapraszamy was 15 września do Warszawy na doom/stoner metalowy mini-festiwal, na którym zagrają prekursorzy polskiego doom/gothic metalu z CEMETERY OF SCREAM, którzy po 7 latach powracają na jedyny koncert do Warszawy.

Ponadto, na deskach klubu Chmury zaprezentują się także: świetna łódzka stoner metalowa ekipa DEATH DENIED oraz DEATH HAS SPOKEN (doom metal), DEVIL IN THE NAME (stoner metal) oraz PAINTHING (doom/death metal).

Co zrobić by wygrać bilet oraz płytę?

1.) Udostępnij wydarzenie na swojej tablicy na Facebook’u i oznacz NAS w poście (pamiętaj, że udostępnienie musi być publiczne).
Alternatywnie, możecie zgłosić się wysyłając na adres mailowy vexev@atmospheric.pl swój ulubiony numer dowolnej kapeli z zestawienia. Poprosimy o linki do filmów na YT i podpisanie maila „ITV – konkurs”!  

2.) Ze zgłoszeń wylosujemy dwóch szczęśliwców, którzy otrzymają po wejściówce oraz płytę wybranego zespołu!

3.) Konkurs trwa do godziny 23:59 w dniu 03.09.18!
Powodzenia!