SAMAVAYO, LEASH EYE, J.D. OVERDRIVE, NEUROKOMPANIA – 30.11.2013

Desert_Carnival

30 listopada 2013 we wrocławskim Carpe Diem odbędzie się koncert warszawskiej kapeli Leash Eye, której towarzyszyć na scenie będą także: katowicki J.D. Overdrive, Samavayo (Berlin) i Nerokompania (Wrocław). Wszystko z okazji kolejnej, urodzinowej, edycji festiwalu Desert Carnival.

Ekipa Leash Eye kilkanaście dni temu dała się poznać między innymi z tego, że zagrała żywiołowy koncert podczas jednego z programów Kuby Wojewódzkiego emitowanego na antenie TVN-u. To kapela rodem ze stolicy, która na co dzień prezentuje dużą porcję solidnego hard-rocka oraz stoneru. J.D. Overdrive to z kolei zespół z Katowic, który od lat dysponuje zaufanym i stale powiększającym się gronem odbiorców. Do wspomnianego duetu organizatorzy Pustynnego Karnawału dokoptowali także całkiem znaną i docenianą za naszą zachodnią granicą kapelę Samavayo, która przyjedzie na tę okazję do Wrocławia aż z Berlina oraz miejscową Neurokampanię.

Piąta edycja Desert Carnival, która będzie zarazem okazją do świętowania okrągłego roku działalności Adriana Kowalczyka i Ireneusza Zasadniego na dolnośląskim rynku muzycznym, odbędzie się 30 listopada 2013, we wrocławskim klubie Carpe Diem. Wejściówki dostępne na stronie www.desertcarnival.pl, a także w klubach Carpe Diem oraz Alive i w sklepie muzycznym Guitar Max w cenie 25 zł. W dniu imprezy za bilety będzie trzeba zapłacić o 5 zł więcej. Podczas koncertu przewidziano kilka niespodzianek, między innymi serwowana będzie oryginalna Yerba Mate, którą zapewni sklep Yerbomania. Początek imprezy o godzinie 19.05.

Samavayo (Berlin), Leash Eye (Warszawa), J.D. Overdrive (Katowice), Neurokompania (Wrocław)

Data: 30.11.2013

Godzina: 19:05

Miejsce: Klub Carpe Diem (kiedyś Kultowa) – Wrocław – ul. Wita Stwosza 16

Bilet: 25/30 zł (przedsprzedaż/w dniu koncertu)

www.desertcarnival.pl, www.facebook.com/desertcarnival
www.facebook.com/events/665920776769866/?fref=ts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.