KREATOR na wrocławskim festiwalu!

Wrocławska „3-majówka” to bardzo przekrojowy festiwal muzyczny, którego organizatorzy lubią zaskakiwać składem. Nie inaczej było tym razem!

Festiwal trochę wyprzedza „właściwy okres festiwalowy”, dając fanom metalu opcje na godne spędzenie majówki – co zatem przemawia za wycieczką w dniach 1-3 maja do Wrocławia? KREATORKREATOR i jeszcze raz KREATOR! Niemieccy tytani thrash metalu zaprezentują się jako headliner jednego dnia festiwalowego (rozpiska wkrótce).

Poza tym polecamy reprezentację rodzimej sceny w postaci VADER, PERCIVAL SCHUTTENBACH czy ME AND THAT MAN.

Dla osób lubujących się w pozostałych gatunkach muzycznych (bądź ich ciekawych) znajdzie się mnóstwo innych zespołów, w tym: KULT, PERFECT, THE DUMPLINGS, ORGANEK, NOCNY KOCHANEK, PIDŻAMA PORNO, AYO, THE DEAD DAISIES, JELONEK, GRUBSON, MIKROMUSIC, DUBIOZA KOLEKTIV, COMA, RALPH KAMINSKI, ME AND THAT MAN, KRZYSZTOF ZALEWSKI, WAGLEWSKI FISZ EMADE, MIUOSH AKUSTYCZNIE. Line-up nie jest jeszcze zamknięty.

 

3-MAJÓWKA 2018
01.05.18 – 03.05.18 Pergola – Hala Stulecia (ul. Wystawowa 1, Wrocław)

Bilety:
Jednodniowe: 70 zł / karnety 2-dniowe: 110 zł / karnety 3-dniowe: 145 zł;
Ceny obowiązują do 15 marca.

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.biletyna.pl i www.wrockfest.pl/bilety-online/.

  buy steroids