Mega konkurs z wejściówkami na koncerty IHSAHN, NE OBLIVISCARIS oraz SÓLSTAFIR, ÁRSTíðIR!

 

Sezon koncertów klubowych trwa w najlepsze, dlatego z tej okazji zapraszamy was do wzięcia udziału w naszym podwójnym mega konkursie zorganizowanym wspólnie z agencją Knock Out Productions oraz klubem B90! W gigantycznej puli znajdują się podwójne wejściówki aż na 4 koncerty!

IHSAHN, czyli ojciec chrzestny black metalu powraca do Polski po niezwykle udanej edycji festiwalu Prog in Park! Norweg znany z gry w zespołach takich jak EMPEROR czy PECCATUM nie wytrzymał nawet 5 miesięcy bez polskich fanów. Na dwóch koncertach we Wrocławiu (13 listopada, Pralnia) oraz w Warszawie (14 listopada, Progresja) będą mu towarzyszy dwie świetne formacje – żywiołowe NE OBLIVISCARIS oraz ASTROSAUR!

Usłyszenie IHSAHNA w wersji progresywnej to zawsze niezwykłe przeżycie, nie przegapcie tej okazji! Sprawdźcie jak wygrać wejściówki!
1.) Udostępnij wybrane wydarzenie we Wrocławiu lub w Warszawie na swojej tablicy na FB i oznacz nas. 
2.) Upewnij się, że udostępnienie jest publiczne (żebyśmy wiedzieli, że bierzesz udział w konkursie!). Musisz mieć też polubiony nasz profil na FB.
3.) Alternatywnie napisz do nas maila pod tytułem „Ihsahn – konkurs” na adres vexev@atmospheric.pl, w którym opiszesz dlaczego właśnie ty powinieneś/aś wygrać bilety! Pamiętaj, żeby w treści podać wybrane przez siebie miasto!
4.) Do wygrania są podwójne wejściówki we Wrocławiu i w Warszawie. Konkurs trwa do godziny 12:00 w dniu 07.11.18 r. POWODZENIA!

___________________________________________________________________________________________

Kilka dni później z krainy mrozu i hipnotyzującej przyrody, Islandii przybędzie post-metalowa formacja SÓLSTAFIR w towarzystwie równie mroźnego orszaku – ÁRSTíðIR oraz LOUISE LEMON! Islandczycy zawsze witani są w Polsce niezwykle entuzjastycznie, tym razem na pewno nie będzie inaczej! Zespół tym razem odwiedzi dwa miasta – 20 listopada zawita do Gdańska (B90), następnie 21 listopada przeniesie się do Warszawy (Progresja).

To będzie wieczór pełen wrażeń – islandzko-skandynawska fala post-metalowego chłodu nadciąga już nad Polskę! Także tutaj mamy dla was kilka wejściówek!   
1.) Udostępnij wybrane wydarzenie w Gdańsk lub w Warszawie na swojej tablicy na FB i oznacz nas. 
2.) Upewnij się, że udostępnienie jest publiczne (żebyśmy wiedzieli, że bierzesz udział w konkursie!). Musisz mieć też polubiony nasz profil na FB.
3.) Alternatywnie napisz do nas maila pod tytułem „Sólstafir – konkurs” na adres vexev@atmospheric.pl, w którym opiszesz dlaczego właśnie ty powinieneś/aś wygrać bilety! Pamiętaj, żeby w treści podać wybrane przez siebie miasto!
4.) Do wygrania jest pojedyncza wejściówka w Gdańsku i podwójna w Warszawie. Konkurs trwa do godziny 12:00 w dniu 07.11.18 r. POWODZENIA!

Regulamin:
1.) Konkurs trwa do 07.11.18 (środa) do godziny 12:00;
2.) Jedna osoba może wygrać jedną podwójną wejściówkę na koncert na wybrany koncert, laureaci konkursu wchodzą z listy gości znajdującej się na bramkach w klubie;
3.) Osoba zgłaszająca się do konkursu musi mieć polubiony profil Atmospheric Magazine na portalu Facebook.
4.) Jedna osoba może wziąć udział w danym konkursie tylko jeden raz (np. 1x Ihsahn oraz 1x Sólstafir). Niedopuszczalne jest wykorzystywanie fałszywych kont;
5.) Udostępnienie biorące udział w konkursie musi być publiczne; musi posiadać poprawne oznaczenie profilu Atmospheric Magazine. Wszystkie zgłoszenia nie spełniające tych kryteriów nie będą brane pod uwagę;
6.) W przypadku zgłoszenia mailowego, w treści wiadomości mailowej musi znaleźć się wybrane miasto. Zgłoszenia pozbawione tego elementu będą odrzucane;
7.) Wejściówki są imienne, nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny, są niezbywalne;
8.) Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 08.10.18 (czwartek). Laureaci wyłaniani będą w drodze wyboru zgłoszenia;
9.) Atmospheric Magazine skontaktuje się z laureatem poprzez wiadomość prywatną na portalu Facebook lub odpowie na konkursową wiadomość mailową, warunkiem przyznania wejściówek jest podanie danych osobowych laureata i osoby towarzyszącej;
10.) W przypadku niepodania danych osobowych w tym samym dniu co ogłoszenie wyników, wejściówka przechodzi na kolejną osobę;
11.) Organizatorami konkursu są: Knock Out Productions, B90 oraz Atmospheric Magazine;
12.) Uczestnik przystępując do konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych wyłącznie w celu odbioru nagrody. Dane te nie są gromadzone, ani w żaden sposób przetwarzane.
13.) Organizatorzy zastrzegają prawo do wprowadzania zmian w regulaminie w dowolnym momencie trwania konkursu.